Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef Dobos

  • Wynik:

    8:4 (3:3, 3:1, 2:0)

  • Data:

    2017-02-15

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Lodowisko:

    Olivia

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Michał Kogut

  • Widzów:

    700

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:16 R

Paszek Kamil Wanat Dariusz, Saur Jakub

1:1 03:39 R

Różycki Kacper Wrycza Wojciech, Szczerbakow Dmytro

2:1 05:44 R

Pesta Filip Skutchan Adam

3:1 11:29 R

Gościński Mateusz Josepher Zachary

3:2 11:38 R

Danecek Jan Bezuska Peter, Gabryś Jerzy

3:3 15:50 +1

Kowalówka Sebastian Vosatko Lubomir, Danecek Jan

4:3 20:56 +2

Kastel-Dahl Adrian Nasca Phillip

5:3 22:48 R

Marzec Szymon

5:4 29:50 R

Bezuska Peter Danecek Jan, Wojtarowicz Wojciech

6:4 37:08 +1

Rompkowski Maciej Falk Hampus, Skutchan Adam

7:4 47:09 R

Rompkowski Maciej Falk Hampus

8:4 53:34 +2

Kantor Krzysztof Josepher Zachary, Skutchan Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:39 Wojtarowicz Wojciech KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
13:35 Vosatko Lubomir KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie
15:37 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Atakowanie ciałem - natarcie
19:18 Vosatko Lubomir KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
20:29 Danecek Jan KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:33 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:31 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kolanem
36:01 Wojtarowicz Wojciech KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:51 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
52:46 Kysela Daniel KS Unia Oświęcim 2 Atak kolanem
52:46 Pesta Filip MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie kija przeciwnika
53:11 Kasperlik Martin KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
53:17 Saur Jakub KS Unia Oświęcim 4 Wysoki kij
59:17 Kowalówka Sebastian KS Unia Oświęcim 2 Inne

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 33 29 4 87
39 Tomczyk Igor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Josepher Zachary 0 2 2 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
93 Pesta Filip 1 0 1 2
12 Polodna Petr 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Falk Hampus 0 2 2 0
8 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
88 Nasca Phillip 0 1 1 0
95 Kastel-Dahl Adrian 1 0 1 0
11 Gościński Mateusz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 1 0 1 2
48 Dolny Kamil 0 0 0 2
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
15 Rompkowski Maciej 2 0 2 2
71 Marzec Szymon 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 1 0 1 0
7 Wrycza Wojciech 0 1 1 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 1 1 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 40:00 32 26 6 81
70 Łazarz Witold 20:00 12 10 2 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Vosatko Lubomir 0 1 1 4
4 Bezuska Peter 1 1 2 0
12 Kowalówka Sebastian 1 0 1 2
7 Danecek Jan 1 2 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Kysela Daniel 0 0 0 2
13 Gabryś Jerzy 0 1 1 0
55 Tabacek Peter 0 0 0 0
16 Haas Radim 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 0
79 Saur Jakub 0 1 1 4
9 Paszek Kamil 1 0 1 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 1 1 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Hatłas Marcel 0 0 0 0
77 Koczy Wojciech 0 0 0 0
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
82 Kasperlik Martin 0 0 0 2
10 Wanat Dariusz 0 1 1 0
1.7