Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    Marcin Słama

  • Wynik:

    17:1 (5:0, 5:1, 7:0)

  • Data:

    28.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:50

  • Sędzia główny:

    Wiktor Kolat, Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    60

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:31 EQ

Kućmierz Oliwier Zapała Julian

2:0 10:02 EQ

Brzezowski Igor Nowak Cyprian

3:0 13:50 +2

Nowak Cyprian

4:0 15:08 +1

Pytel Łukasz

5:0 16:52 +1

Brzezowski Igor Nowak Kuba

6:0 21:14 EQ

Jasicki Gabriel Uracz Błażej

6:1 21:59 EQ

Nowak Wojciech Adamek Kacper

7:1 23:31 EQ

Brzezowski Igor

8:1 25:50 EQ

Kućmierz Oliwier

9:1 32:10 EQ

Nakoneczny Michał

10:1 32:58 EQ

Pytel Łukasz Brzezowski Igor

11:1 41:23 EQ

Nowak Kuba Brzezowski Igor

12:1 43:13 EQ

Michalik Mateusz Nakoneczny Michał

13:1 43:50 EQ

Uracz Błażej

14:1 47:09 EQ

Kućmierz Oliwier Lubański Przemysław

15:1 53:42 EQ

Nowak Kuba

16:1 57:35 EQ

Brzezowski Igor

17:1 59:24 +1

Pytel Łukasz Libricht Seweryn

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:56 Nogowczyk Tymot. KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Opóźnianie gry
13:11 Hornik Adam KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Opóźnianie gry
16:07 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
37:06 Brzezowski Igor UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Atak łokciem
37:30 Chodubski Paweł KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:35 Chodubski Paweł KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Podcięcie
52:09 Lubański Przemysław UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:09 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:38 Chodubski Paweł KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 30:00 0 0 0 0
35 Kobiela Alicja 30:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Uracz Błażej 1 1 2 0
14 Brzezowski Igor 4 2 6 2
7 Jasicki Gabriel 1 0 1 0
9 Nowak Kuba 2 1 3 0
5 Kućmierz Oliwier 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Nakoneczny Michał 1 1 2 0
17 Nowak Cyprian 1 1 2 0
25 Michalik Mateusz 1 0 1 0
4 Zapała Julian 0 1 1 0
66 Hołda Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Bajer Kamil 0 0 0 0
24 Pytel Łukasz 3 0 3 0
16 Libricht Seweryn 0 1 1 0
78 Stelmach Rafał 0 0 0 0
22 Witkowski Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wiśniewski Adrian 0 0 0 0
29 Lubański Przemysław 0 1 1 2
21 Preis Kamil 0 0 0 0

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Henc Adam 30:14 9 0 9 0
1 Matuła Karol 29:46 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 2
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 0 0 0 6

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 4
27 Nowak Wojciech 1 0 1 0
14 Adamek Kacper 0 1 1 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0
19 Stępień Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
28 Hornik Adam 0 0 0 2
15 Olek Adam 0 0 0 0
16 Zieliński Dariusz 0 0 0 0