Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom II (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom II (ŻS):

    CZAPLIK MAGDALENA

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    KOWALCZYK TOMASZ

  • Wynik:

    1:12 (1:5, 0:0, 0:7)

  • Data:

    29.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    13:55

  • Sędzia główny:

    STĘPIEŃ BARTŁOMIEJ , KŁACZYŃSKI SEBASTIAN

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    10

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:13 -1

Kozłowska Natalia

1:1 09:48 EQ

Szyszka Michał Litwa Dominik

1:2 12:46 EQ

Borlik Damian Magdziak Marcin

1:3 13:47 EQ

Rutkowski Oskar Litwa Dominik

1:4 15:16 EQ

Popławski Stanisław Kołodziej II Adam

1:5 19:50 EQ

Grobara Jakub

1:6 40:42 EQ

Popławski Stanisław Garncarczyk Igor, Rutkowski Oskar

1:7 46:55 EQ

Litwa Dominik

1:8 49:49 EQ

Szyszka Michał

1:9 50:52 EQ

Kołodziej II Adam Popławski Stanisław

1:10 55:26 EQ

Garncarczyk Igor Kołodziej II Adam

1:11 56:22 EQ

Grobara Jakub

1:12 59:49 EQ

Kędzia Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:01 - KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
16:00 Jarczyk Oliwier KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Zahaczenie
21:31 Grobara Jakub KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KH Polonia Bytom II (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
52 Słoka Tobiasz 40:00 5 0 5 0
27 Poziemba Wiktoria 20:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Zięba Lena 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 1 0 1 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
11 Rola Oliwia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Nowak Julia 0 0 0 0
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
36 Składny Katarzyna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Błach Magdalena 0 0 0 0
1 Kamińska Maja 0 0 0 0
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
24 Jaworski Tobiasz 30:10 1 0 1 0
39 Kowalczyk Maksym. 29:50 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
82 Borlik Damian 1 0 1 0
14 Garncarczyk Igor 1 1 2 0
40 Grobara Jakub 2 0 2 2
29 Janda Kacper 0 0 0 0
6 Jarczyk Oliwier 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Konenc Michał 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 1 2 3 0
88 Kędzia Michał 1 0 1 0
57 Litwa Dominik 1 2 3 0
23 Magdziak Marcin 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyszka Michał 2 0 2 0
44 Popławski Stanisław 2 1 3 0
10 Rutkowski Oskar 1 1 2 0