Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM):

    Krzysztof Bereska

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻM):

    Zbigniew Wróbel

  • Wynik:

    2:23 (1:13, 0:4, 1:6)

  • Data:

    14.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    18:50

  • Sędzia główny:

    Wojciech Czech, Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:26 EQ

Galant Antoni Sikora II Łukasz

0:2 01:13 EQ

Jacak Wojciech Gigla Nikodem, Nowak Dawid

1:2 02:15 EQ

Witosza Armand Gregorowicz Paweł

1:3 03:36 EQ

Kijas Michał Jacak Wojciech

1:4 03:56 EQ

Gigla Nikodem Rzekanowski Aleksan.

1:5 04:55 EQ

Sikora II Łukasz Wałęga Mateusz

1:6 09:16 EQ

Galant Antoni Jacak Wojciech

1:7 12:08 -1

Zając II Jakub

1:8 13:34 EQ

Sikora II Łukasz

1:9 13:50 EQ

Wałęga Mateusz Galant Antoni

1:10 15:58 +1

Gigla Nikodem Krzyształa Mateusz, Dylewski Olaf

1:11 17:27 EQ

Zawolik Julia

1:12 17:36 EQ

Sikora II Łukasz Wałęga Mateusz

1:13 17:55 EQ

Wałęga Mateusz Sikora II Łukasz, Galant Antoni

1:14 26:07 +1

Sikora II Łukasz Galant Antoni, Górny Paweł

1:15 29:14 EQ

Wałęga Mateusz Galant Antoni

1:16 36:36 +1

Zając II Jakub Gigla Nikodem

1:17 38:45 EQ

Jacak Wojciech

1:18 40:30 EQ

Wałęga Mateusz

1:19 41:42 EQ

Dylewski Olaf Zając II Jakub

1:20 45:16 +1

Nietrzebka Maksym. Nowak Dawid

1:21 49:45 -1

Dylewski Olaf Zając II Jakub

1:22 52:58 +1

Jacak Wojciech Nowak Dawid, Nietrzebka Maksym.

1:23 54:56 EQ

Oleksy Antoni

2:23 56:37 -1

Gregorowicz Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:29 Kijas Michał JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Przeszkadzanie
10:12 Nowak Dawid JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
15:39 Skrzydeł Jakub KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Atak kolanem
23:41 Furgoł Lena KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Uderzenie kijem
25:59 - KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
27:01 Wróbel Igor KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
34:41 Rzepka Wojciech KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Zahaczenie
41:58 Jaromin Oliwier KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Zahaczenie
43:51 - KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:32 Krzyształa Mateusz JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
46:19 Klingenstein Stanisław KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Uderzenie kijem
48:49 Galant Antoni JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Trzymanie
51:10 Urban Mateusz KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Zahaczenie
55:24 Wróbel Igor KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Wójcik Natalia 20:00 13 0 13 0
1 Panol Dominika 40:00 11 0 11 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Klingenstein Stanisław 0 0 0 2
34 Copa Nadia 0 0 0 0
15 Rzepka Wojciech 0 0 0 2
13 Urban Mateusz 0 0 0 2
8 Rusinek Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Wajer Julia 0 0 0 0
4 Wróbel Igor 0 0 0 4
44 Furgoł Lena 0 0 0 2
18 Rakowska Nikola 0 0 0 0
14 Bojanów Martyna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Rojek Ewa 0 0 0 0
5 Jaromin Oliwier 0 0 0 2
7 Witosza Armand 1 0 1 0
11 Kierepka Franciszek 0 0 0 0
19 Gregorowicz Paweł 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kasprzyk Jakub 0 0 0 0
3 Skrzydeł Jakub 0 0 0 2
12 Morawska Laura 0 0 0 0
20 Magiera Bartłomiej 0 0 0 0
16 Niezgoda Szymon 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 40:00 1 0 1 0
11 Kucaj Marek 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Górny Paweł 0 1 1 0
35 Sikora II Łukasz 4 2 6 0
96 Wałęga Mateusz 4 2 6 0
24 Galant Antoni 2 4 6 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Jacak Wojciech 3 2 5 0
77 Woźniak Jan 0 0 0 0
10 Dylewski Olaf 2 1 3 0
44 Nietrzebka Maksym. 1 1 2 0
14 Kijas Michał 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Maciejewski Damian 0 0 0 0
18 Rzekanowski Aleksan. 0 1 1 0
25 Gigla Nikodem 2 2 4 0
98 Zając II Jakub 2 2 4 0
15 Nowak Dawid 0 3 3 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Grzybek Alan 0 0 0 0
56 Oleksy Antoni 1 0 1 0
8 Zawolik Julia 1 0 1 0
33 Krzyształa Mateusz 0 1 1 2