Informacje
  • Gospodarze:

    Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

  • Trener Akademia Młoda GieKSa (ŻM):

    Marcin Penczek

  • Goście:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Wynik:

    0:5 (0:4, 0:1, 0:0)

  • Data:

    08.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:15

  • Godzina zakończenia:

    15:50

  • Sędzia główny:

    Rafał Orłowski, Łukasz Dybaś

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:34 EQ

Sokół Mateusz Kościelniak Francisz.

0:2 06:45 EQ

Nowak Wincent

0:3 08:04 EQ

Marczyk Bartosz Sokół Mateusz

0:4 11:24 +1

Bochyński Piotr Kościelniak Francisz.

0:5 27:52 +1

Łakwa Filip Bochyński Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:41 Konieczny Ksawery Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:57 Orzechowski Krystian Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
16:17 Hennek Cezary Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
26:05 Paprotny Dominik Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:19 Plewnia Emil MOSM Tychy (ŻM) 2 Przeszkadzanie
51:18 Galusek Ignacy Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Hildebrandt Mateusz 20:00 4 0 4 0
1 Koszyk Justyna 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Strzelczyk Szymon 0 0 0 0
21 Wilk Klaudia 0 0 0 0
12 Brzoskowski Igor 0 0 0 0
5 Krystek Jan 0 0 0 0
26 Węgrzyk Piotr 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Skrodziuk Kamil 0 0 0 0
10 Hennek Cezary 0 0 0 2
23 Pawiński Dominik 0 0 0 0
18 Adler Oliwier 0 0 0 0
27 Zyg Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Orzechowski Krystian 0 0 0 2
16 Wróbel Filip 0 0 0 0
13 Paprotny Dominik 0 0 0 2
19 Galusek Ignacy 0 0 0 2
14 Konieczny Ksawery 0 0 0 2

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Juszczyk Mikołaj 40:00 0 0 0 0
65 Zellner Jakub 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Sokół Mateusz 1 1 2 0
74 Kościelniak Francisz. 0 2 2 0
95 Kantor Igor 0 0 0 0
68 Bochyński Piotr 1 1 2 0
14 Łakwa Filip 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Skowroński Aleksand. 0 0 0 0
44 Nowak Wincent 1 0 1 0
27 Marczyk Bartosz 1 0 1 0
33 Stochmiałek Borys 0 0 0 0
97 Janik Daniel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Żuryński Tymoteusz 0 0 0 0
91 Plewnia Emil 0 0 0 2
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
81 Bednarek Oliwier 0 0 0 0
32 Tarnawski Antoni 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Harańczyk Adam 0 0 0 0
69 Wołodźko Filip 0 0 0 0
13 Bewersdorf Marcel 0 0 0 0