Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM):

    Piotr Majewski

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM):

    Tomasz Majewski

  • Wynik:

    14:0 (4:0, 6:0, 4:0)

  • Data:

    05.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Wiktor Kolat, Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 11:46 EQ

Michalik Mateusz Nowak Cyprian, Klich Michał

2:0 16:07 EQ

Ungrowski Maciej Sajnóg Bartosz

3:0 17:57 EQ

Michalik Mateusz Nowak Cyprian, Klich Michał

4:0 19:59 EQ

Libricht Seweryn Klich Michał

5:0 20:32 EQ

Libricht Seweryn Klich Michał

6:0 21:58 EQ

Nowak Cyprian Klich Krzysztof

7:0 24:09 EQ

Ungrowski Maciej

8:0 24:54 EQ

Nowak Cyprian Pytel Łukasz

9:0 27:50 EQ

Ungrowski Maciej Sajnóg Bartosz

10:0 38:55 EQ

Libricht Seweryn Ungrowski Maciej

11:0 43:24 EQ

Klich Michał Ungrowski Maciej

12:0 49:24 EQ

Sajnóg Bartosz Pospiech Jakub

13:0 53:59 EQ

Klich Michał

14:0 56:35 EQ

Nowak Cyprian Klich Krzysztof

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Skowron Wiktor 40:00 0 0 0 0
1 Koziarski Filip 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pospiech Jakub 0 1 1 0
81 Sajnóg Bartosz 1 2 3 0
24 Pytel Łukasz 0 1 1 0
23 Ungrowski Maciej 3 2 5 0
16 Libricht Seweryn 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Mól Julian 0 0 0 0
25 Michalik Mateusz 2 0 2 0
17 Nowak Cyprian 3 2 5 0
20 Klich Michał 2 4 6 0
4 Klich Krzysztof 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
8 Furmański Wojciech 0 0 0 0
6 Zapała Julian 0 0 0 0
87 Otak Alan 0 0 0 0
55 Dybich Wojciech 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Własiuk Marcin 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Olszyna Kamil 40:00 10 0 10 0
49 Jękot Szymon 20:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Czubała Konrad 0 0 0 0
33 Tutaj Paweł 0 0 0 0
45 Dyjas Ignacy 0 0 0 0
52 Wrześniak Aleksander 0 0 0 0
66 Łasiński Ksawier 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Urgacz Filip 0 0 0 0
6 Śmigielski Aleksander 0 0 0 0
11 Habrzyk Kacper 0 0 0 0
71 Mudyn Wiktor 0 0 0 0
90 Stec Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pacan Igor 0 0 0 0
10 Domański Oliwier 0 0 0 0
22 Kałwa Mateusz 0 0 0 0
31 Białek Franciszek 0 0 0 0
75 Kałwa Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Walotek Łukasz 0 0 0 0
7 Owczarek Olivier 0 0 0 0