Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻM):

    Tomasz Marznica

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM):

    Piotr Majewski

  • Wynik:

    6:4 (0:0, 3:1, 3:3)

  • Data:

    29.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    18:55

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Patryk Roemisch

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 22:01 EQ

Świątkowski Jakub

2:0 23:15 EQ

Skoczylas Jakub Dzik Kamil

2:1 24:45 EQ

Nowak Cyprian

- 26:07 PS

Wojciechowski Bart.

3:1 38:55 EQ

Bensz Dawid Skoczylas Jakub, Wojciechowski Bart.

3:2 43:53 EQ

Michalik Mateusz

3:3 45:45 EQ

Ungrowski Maciej Klich Michał

4:3 51:39 EQ

Cichy Paweł Wojciechowski Bart.

4:4 53:56 EQ

Klich Michał Ungrowski Maciej, Libricht Seweryn

5:4 59:36 -1

Cichy Paweł Skoczylas Jakub

6:4 59:43 -1

Zakrzewska Małgorz.

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:22 Libricht Seweryn UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Zahaczenie
06:47 Dzik Kamil KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
08:10 Nowak Cyprian UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Atak łokciem
11:09 Wróbel Weronika KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Uderzenie kijem
11:09 Nowak Cyprian UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:07 Rech Wojciech UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) PS Rzucanie kija lub innych przedmiotów
27:44 Świątkowski Jakub KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Przeszkadzanie
28:51 Klich Krzysztof UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:56 Bensz Dawid KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:19 - KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Kirstein Igor 40:00 3 0 3 0
1 Mula Piotr 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Jaromin Wojciech 0 0 0 0
3 Łukaszewski Igor 0 0 0 0
8 Skoczylas Jakub 1 2 3 0
44 Cichy Paweł 2 0 2 0
31 Wojciechowski Bart. 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bensz Dawid 1 0 1 2
28 Dzik Kamil 0 1 1 2
42 Bytom Grzegorz 0 0 0 0
26 Zakrzewska Małgorz. 1 0 1 0
37 Wróbel Weronika 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Świątkowski Jakub 1 0 1 2
27 Wróbel II Szymon 0 0 0 0
40 Kolaczek Kalina 0 0 0 0
33 Malinowska Maja 0 0 0 0
30 Wilczak Paweł 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Jędruszczak Mikołaj 0 0 0 0
34 Skawiński Szymon 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Skowron Wiktor 30:00 4 0 4 0
1 Koziarski Filip 30:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pospiech Jakub 0 0 0 0
81 Sajnóg Bartosz 0 0 0 0
24 Pytel Łukasz 0 0 0 0
23 Ungrowski Maciej 1 1 2 0
16 Libricht Seweryn 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Mól Julian 0 0 0 0
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
25 Michalik Mateusz 1 0 1 0
17 Nowak Cyprian 1 0 1 4
20 Klich Michał 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Klich Krzysztof 0 0 0 2
28 Lubański Przemysław 0 0 0 0
8 Furmański Wojciech 0 0 0 0
6 Zapała Julian 0 0 0 0
12 Otak Alan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Dybich Wojciech 0 0 0 0
19 Własiuk Marcin 0 0 0 0