Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    17:3 (5:0, 4:1, 8:2)

  • Data:

    29.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    18:15

  • Sędzia główny:

    Michał Żak, Łukasz Barutowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:53 EQ

Kantor Igor

2:0 05:48 EQ

Marczyk Bartosz

3:0 09:43 EQ

Stochmiałek Borys

4:0 14:39 EQ

Janik Daniel Marczyk Bartosz

5:0 16:07 EQ

Kościelniak Francisz.

6:0 21:41 EQ

Marczyk Bartosz

7:0 30:26 EQ

Plewnia Emil Stochmiałek Borys

8:0 34:42 EQ

Janik Daniel

8:1 39:29 EQ

Gawandtka Karolina Klima Wiktor, Niesterczuk Lena

9:1 39:48 EQ

Marczyk Bartosz

9:2 40:48 EQ

Zając Nicholas

10:2 43:36 EQ

Bednarek Oliwier Harańczyk Adam

11:2 47:15 EQ

Bochyński Piotr Łakwa Filip

11:3 48:10 EQ

Turlajew Aleksander

12:3 50:50 EQ

Łakwa Filip Sokół Mateusz

13:3 52:29 EQ

Janik Daniel

14:3 55:39 EQ

Plewnia Emil

15:3 55:56 EQ

Bochyński Piotr Sokół Mateusz

16:3 57:46 EQ

Kantor Igor Łakwa Filip

17:3 59:24 +1

Łakwa Filip

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:53 Tyński Amadeusz KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
32:20 Dębińska Julia KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:08 Tyński Amadeusz KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Fuchs Maksymilian 20:00 2 0 2 0
65 Zellner Jakub 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Sokół Mateusz 0 2 2 0
74 Kościelniak Francisz. 1 0 1 0
95 Kantor Igor 2 0 2 0
68 Bochyński Piotr 2 0 2 0
14 Łakwa Filip 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Nowak Wincent 0 0 0 0
27 Marczyk Bartosz 3 1 4 0
33 Stochmiałek Borys 1 1 2 0
97 Janik Daniel 3 0 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Żuryński Tymoteusz 0 0 0 0
91 Plewnia Emil 2 0 2 0
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
81 Bednarek Oliwier 1 0 1 0
32 Tarnawski Antoni 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Harańczyk Adam 0 1 1 0
11 Włodarczyk Leon 0 0 0 0
13 Bewersdorf Marcel 0 0 0 0
0 Wołodźko Filip 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Darski Mateusz 32:12 7 0 7 0
52 Słoka Tobiasz 27:58 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 0 0 0 0
13 Dziedzic Zuzanna 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 2
92 Marczyk Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Gawandtka Karolina 1 0 1 0
85 Klima Wiktor 0 1 1 0
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 0
96 Niesterczuk Lena 0 1 1 0
12 Turlajew Aleksander 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
54 Rusyn Denis 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
68 Zając Nicholas 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Gajewski Arkadiusz 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 0 0 0 4
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 0 0 0 0