Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻM):

    Zbigniew Wróbel

  • Goście:

    Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

  • Trener Akademia Młoda GieKSa (ŻM):

    Mariusz Kieca

  • Wynik:

    11:0 (5:0, 4:0, 2:0)

  • Data:

    29.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:15

  • Sędzia główny:

    Kamil Cieśla, Marcin Miszek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:30 EQ

Galant Antoni Sikora II Łukasz

2:0 03:35 EQ

Sikora II Łukasz Galant Antoni, Zawolik Julia

3:0 07:20 EQ

Sikora II Łukasz

4:0 08:35 EQ

Sikora II Łukasz Galant Antoni

5:0 19:35 EQ

Sikora II Łukasz

6:0 29:28 EQ

Galant Antoni Sikora II Łukasz

7:0 33:58 EQ

Galant Antoni

8:0 37:35 EQ

Galant Antoni

9:0 37:45 EQ

Sikora II Łukasz

10:0 41:25 EQ

Nowak Dawid Sikora II Łukasz

11:0 59:50 EQ

Krzyształa Mateusz Kijas Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:25 Woźniak Jan JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Przeszkadzanie
09:25 Krystek Jan Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Przeszkadzanie
15:08 Skrodziuk Kamil Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:18 Sikora II Łukasz JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Trzymanie
17:18 Paprotny Dominik Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:55 Sikora II Łukasz JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
22:55 Maciejewski Damian JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:55 Paprotny Dominik Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
23:33 Orzechowski Krystian Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Zahaczenie
26:05 Nowak Dawid JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Spóźniony atak ciałem
38:50 Krystek Jan Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:33 Maciejewski Damian JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 40:00 0 0 0 0
11 Kucaj Marek 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Jasnos Kacper 0 0 0 0
17 Górny Paweł 0 0 0 0
35 Sikora II Łukasz 5 3 8 4
24 Galant Antoni 4 2 6 0
47 Jacak Wojciech 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Woźniak Jan 0 0 0 2
10 Dylewski Olaf 0 0 0 0
14 Kijas Michał 0 1 1 0
9 Maciejewski Damian 0 0 0 4
18 Rzekanowski Aleksan. 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Gigla Nikodem 0 0 0 0
98 Zając II Jakub 0 0 0 0
15 Nowak Dawid 1 0 1 2
56 Oleksy Antoni 0 0 0 0
8 Zawolik Julia 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Krzyształa Mateusz 1 0 1 0
87 Lipiński Adam 0 0 0 0

Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Rajski Adrian 40:00 6 0 6 0
1 Koszyk Justyna 20:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Strzelczyk Szymon 0 0 0 0
21 Wilk Klaudia 0 0 0 0
12 Brzoskowski Igor 0 0 0 0
5 Krystek Jan 0 0 0 4
26 Węgrzyk Piotr 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Skrodziuk Kamil 0 0 0 2
10 Hennek Cezary 0 0 0 0
23 Pawiński Dominik 0 0 0 0
18 Adler Oliwier 0 0 0 0
25 Sulisz Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Orzechowski Krystian 0 0 0 2
16 Wróbel Filip 0 0 0 0
13 Paprotny Dominik 0 0 0 4
19 Galusek Ignacy 0 0 0 0
14 Konieczny Ksawery 0 0 0 0