Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM):

    Tomasz Majewski

  • Goście:

    KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM):

    Joanna Orawska

  • Wynik:

    4:2 (1:0, 3:1, 0:1)

  • Data:

    29.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:15

  • Godzina zakończenia:

    16:45

  • Sędzia główny:

    Wiktor Kolat, Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 15:21 EQ

Dyjas Ignacy Tutaj Paweł

2:0 22:09 EQ

Habrzyk Kacper Urgacz Filip

3:0 24:34 EQ

Dyjas Ignacy

3:1 34:51 EQ

Rzepka Wojciech

4:1 39:31 EQ

Walotek Łukasz Białek Franciszek

4:2 53:53 EQ

Witosza Armand

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
30:26 Kasprzyk Jakub KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Olszyna Kamil 60:00 2 0 2 0
7 Jękot Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Zoń Marcel 0 0 0 0
33 Tutaj Paweł 0 1 1 0
66 Łasiński Ksawier 0 0 0 0
52 Wrześniak Aleksander 0 0 0 0
45 Dyjas Ignacy 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Urgacz Filip 0 1 1 0
21 Śmigielski Aleksander 0 0 0 0
11 Habrzyk Kacper 1 0 1 0
71 Mudyn Wiktor 0 0 0 0
99 Czubała Konrad 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Pacan Igor 0 0 0 0
77 Domański Oliwier 0 0 0 0
28 Owczarek Olivier 0 0 0 0
31 Białek Franciszek 0 1 1 0
26 Walotek Łukasz 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Stec Jakub 0 0 0 0

KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Wójcik Natalia 30:26 3 0 3 0
7 Panol Dominika 29:34 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
46 Rojek Ewa 0 0 0 0
2 Copa Nadia 0 0 0 0
16 Rzepka Wojciech 1 0 1 0
13 Urban Mateusz 0 0 0 0
51 Rusinek Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Maciołek Antonina 0 0 0 0
8 Kasprzyk Jakub 0 0 0 2
5 Niezgoda Szymon 0 0 0 0
3 Magiera Bartłomiej 0 0 0 0
11 Bojanów Martyna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Witosza Armand 1 0 1 0
18 Rakowska Nikola 0 0 0 0
9 Morawska Laura 0 0 0 0