Informacje
  • Gospodarze:

    Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

  • Trener Akademia Młoda GieKSa (ŻM):

    Marcin Penczek

  • Goście:

    KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM):

    Joanna Orawska

  • Wynik:

    12:2 (5:0, 2:0, 5:2)

  • Data:

    22.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:20

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Patrycja Pirogowicz, Wojciech Czech

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:53 EQ

Paprotny Dominik Galusek Ignacy

2:0 02:40 EQ

Pawiński Dominik Orzechowski Krystian, Skrodziuk Kamil

3:0 05:10 EQ

Paprotny Dominik Galusek Ignacy

4:0 09:27 EQ

Galusek Ignacy Paprotny Dominik

5:0 09:43 EQ

Galusek Ignacy Konieczny Ksawery

6:0 36:39 EQ

Strzelczyk Szymon Paprotny Dominik, Orzechowski Krystian

7:0 37:17 EQ

Paprotny Dominik Orzechowski Krystian

8:0 43:29 EQ

Hennek Cezary Węgrzyk Piotr

9:0 43:43 EQ

Strzelczyk Szymon Pawiński Dominik

9:1 49:42 EQ

Urban Mateusz Rakowska Nikola, Witosza Armand

9:2 51:27 +1

Rojek Ewa Copa Nadia

10:2 52:15 +1

Galusek Ignacy Hennek Cezary, Paprotny Dominik

11:2 55:04 EQ

Brzoskowski Igor Węgrzyk Piotr, Hennek Cezary

12:2 55:50 EQ

Galusek Ignacy Orzechowski Krystian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:47 Maciołek Antonina KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
11:19 - KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
21:51 Konieczny Ksawery Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
22:06 Wróbel Igor KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:06 Paprotny Dominik Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:45 Rakowska Nikola KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:25 Paprotny Dominik Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Uderzenie kijem
51:38 Maciołek Antonina KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:58 Rojek Ewa KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Rajski Adrian 29:10 2 0 2 0
1 Koszyk Justyna 30:50 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Strzelczyk Szymon 2 0 2 0
21 Wilk Klaudia 0 0 0 0
12 Brzoskowski Igor 1 0 1 0
5 Krystek Jan 0 0 0 0
26 Węgrzyk Piotr 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Skrodziuk Kamil 0 1 1 0
10 Hennek Cezary 1 2 3 0
23 Pawiński Dominik 1 1 2 0
27 Zyg Maksymilian 0 0 0 0
25 Sulisz Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Orzechowski Krystian 0 4 4 0
16 Wróbel Filip 0 0 0 0
13 Paprotny Dominik 3 3 6 4
19 Galusek Ignacy 4 2 6 0
14 Konieczny Ksawery 0 1 1 2

KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Panol Dominika 31:10 5 0 5 0
1 Wójcik Natalia 28:50 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Magiera Bartłomiej 0 0 0 0
6 Copa Nadia 0 1 1 0
16 Rzepka Wojciech 0 0 0 0
18 Kolaczek Emil 0 0 0 0
51 Rusinek Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Maciołek Antonina 0 0 0 4
4 Wróbel Igor 0 0 0 2
38 Furgoł Lena 0 0 0 0
11 Gregorowicz Paweł 0 0 0 0
33 Bojanów Martyna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
46 Kasprzyk Jakub 0 0 0 0
41 Rojek Ewa 1 0 1 2
13 Urban Mateusz 1 0 1 0
44 Rakowska Nikola 0 1 1 2
35 Morawska Laura 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Niezgoda Szymon 0 0 0 0
10 Witosza Armand 0 1 1 0