Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻM):

    Zbigniew Wróbel

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    13:0 (6:0, 4:0, 3:0)

  • Data:

    22.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:10

  • Sędzia główny:

    Kamil Cieśla, Marcin Miszek

  • Sędzia liniowy:

    ---, ---

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:04 EQ

Galant Antoni

2:0 07:47 EQ

Kijas Michał Jacak Wojciech

3:0 10:58 EQ

Sikora II Łukasz Galant Antoni

4:0 16:40 EQ

Wałęga Mateusz Galant Antoni, Sikora II Łukasz

5:0 17:21 EQ

Kijas Michał

6:0 19:56 EQ

Galant Antoni

7:0 27:48 +1

Galant Antoni Sikora II Łukasz

8:0 28:52 EQ

Kijas Michał Nowak Dawid

9:0 32:50 EQ

Nietrzebka Maksym. Kijas Michał

10:0 33:30 EQ

Jasnos Kacper

11:0 46:15 EQ

Galant Antoni Sikora II Łukasz

12:0 47:58 EQ

Sikora II Łukasz

13:0 55:21 +1

Galant Antoni Sikora II Łukasz, Wałęga Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
27:08 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:40 Tyński Amadeusz KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spóźniony atak ciałem

Składy

JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 29:00 0 0 0 0
11 Kucaj Marek 31:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Jasnos Kacper 1 0 1 0
17 Górny Paweł 0 0 0 0
35 Sikora II Łukasz 2 4 6 0
96 Wałęga Mateusz 1 1 2 0
24 Galant Antoni 5 2 7 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Jacak Wojciech 0 1 1 0
77 Woźniak Jan 0 0 0 0
10 Dylewski Olaf 0 0 0 0
44 Nietrzebka Maksym. 1 0 1 0
14 Kijas Michał 3 1 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Maciejewski Damian 0 0 0 0
18 Rzekanowski Aleksan. 0 0 0 0
25 Gigla Nikodem 0 0 0 0
98 Zając II Jakub 0 0 0 0
15 Nowak Dawid 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
56 Oleksy Antoni 0 0 0 0
8 Zawolik Julia 0 0 0 0
33 Krzyształa Mateusz 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Darski Mateusz 29:00 8 0 8 0
45 Stępowski Filip 31:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 0 0 0 0
97 Dziedzic Zuzanna 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0
13 Gawandtka Karolina 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Klima Wiktor 0 0 0 0
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 0
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0
11 Matunin Agata 0 0 0 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
54 Rusyn Denis 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
21 Zając Nicholas 0 0 0 0
33 Marchewka Jakub 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 0 0 0 2
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
73 Gajewski Arkadiusz 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 0 0 0 0