Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM):

    Piotr Majewski

  • Goście:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Wynik:

    3:5 (2:4, 1:0, 0:1)

  • Data:

    22.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    17:50

  • Sędzia główny:

    Wiktor Kolat, Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:42 EQ

Sokół Mateusz Bochyński Piotr

1:1 01:01 EQ

Michalik Mateusz Nowak Cyprian, Klich Michał

1:2 08:29 EQ

Łakwa Filip Nowak Wincent

1:3 12:10 +1

Łakwa Filip Bochyński Piotr

2:3 16:05 EQ

Klich Michał Nowak Cyprian

2:4 17:55 EQ

Sokół Mateusz Łakwa Filip

3:4 36:47 EQ

Michalik Mateusz Nowak Cyprian, Klich Michał

3:5 48:55 EQ

Plewnia Emil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:31 Libricht Seweryn UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:34 Majkowski Filip MOSM Tychy (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:26 Klich Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:16 Klich Krzysztof UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Skowron Wiktor 32:00 4 0 4 0
1 Koziarski Filip 27:50 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pospiech Jakub 0 0 0 0
3 Sajnóg Bartosz 0 0 0 0
24 Pytel Łukasz 0 0 0 0
23 Ungrowski Maciej 0 0 0 0
16 Libricht Seweryn 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Mól Julian 0 0 0 0
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
25 Michalik Mateusz 2 0 2 0
17 Nowak Cyprian 0 3 3 0
20 Klich Michał 1 2 3 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Klich Krzysztof 0 0 0 2
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
8 Furmański Wojciech 0 0 0 0
6 Zapała Julian 0 0 0 0
87 Otak Alan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Dybich Wojciech 0 0 0 0
19 Własiuk Marcin 0 0 0 0

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Fuchs Maksymilian 20:00 0 0 0 0
82 Juszczyk Mikołaj 40:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Sokół Mateusz 2 0 2 0
74 Kościelniak Francisz. 0 0 0 0
95 Kantor Igor 0 0 0 0
68 Bochyński Piotr 0 2 2 0
14 Łakwa Filip 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Majkowski Filip 0 0 0 2
44 Nowak Wincent 0 1 1 0
27 Marczyk Bartosz 0 0 0 0
33 Stochmiałek Borys 0 0 0 0
97 Janik Daniel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Żuryński Tymoteusz 0 0 0 0
91 Plewnia Emil 1 0 1 0
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
81 Bednarek Oliwier 0 0 0 0
32 Tarnawski Antoni 0 0 0 0