Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻM):

    Jakub Jaskólski

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM):

    Tomasz Majewski

  • Wynik:

    26:3 (9:1, 7:2, 10:0)

  • Data:

    22.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:55

  • Sędzia główny:

    Mateusz Gwiozda, Paweł Zięba

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:43 EQ

Łukaszewski Igor Dzik Kamil

2:0 09:43 EQ

Wojciechowski Bart. Cichy Paweł

3:0 09:51 EQ

Zakrzewska Małgorz.

4:0 11:05 EQ

Bensz Dawid

5:0 13:12 -1

Zakrzewska Małgorz.

6:0 14:01 EQ

Zakrzewska Małgorz.

6:1 15:25 EQ

Białek Franciszek Dyjas Ignacy

7:1 15:45 EQ

Skoczylas Jakub Cichy Paweł

8:1 16:21 EQ

Skoczylas Jakub Cichy Paweł, Wojciechowski Bart.

9:1 17:00 EQ

Bytom Grzegorz Bensz Dawid, Wróbel Weronika

10:1 20:56 EQ

Wojciechowski Bart. Skoczylas Jakub, Cichy Paweł

11:1 21:05 EQ

Bytom Grzegorz Zakrzewska Małgorz.

12:1 21:39 EQ

Bensz Dawid

13:1 24:11 -1

Skoczylas Jakub Cichy Paweł

14:1 24:20 -1

Zakrzewska Małgorz.

14:2 27:59 EQ

Łasiński Ksawier

15:2 33:10 EQ

Bytom Grzegorz Zakrzewska Małgorz.

15:3 39:17 EQ

Kałwa Michał Łasiński Ksawier

16:3 39:59 EQ

Wróbel II Szymon

17:3 42:31 -1

Bytom Grzegorz Zakrzewska Małgorz.

18:3 46:33 EQ

Wojciechowski Bart. Cichy Paweł

19:3 48:00 EQ

Zakrzewska Małgorz.

20:3 50:25 -1

Skoczylas Jakub Zakrzewska Małgorz.

21:3 51:35 -1

Skoczylas Jakub Zakrzewska Małgorz.

22:3 52:35 EQ

Wróbel Weronika Bytom Grzegorz

23:3 54:40 +1

Skoczylas Jakub Wojciechowski Bart.

24:3 56:35 -1

Bytom Grzegorz

25:3 58:43 EQ

Skoczylas Jakub Cichy Paweł

26:3 59:01 EQ

Zakrzewska Małgorz.

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:24 Kolaczek Kalina KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:02 Skawiński Szymon KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
25:40 Świątkowski Jakub KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
40:33 Dzik Kamil KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
50:10 Dzik Kamil KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Trzymanie
54:06 Twardy Borys UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
56:07 Wróbel II Szymon KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Kirstein Igor 40:00 1 0 1 0
1 Mula Piotr 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Łukaszewski Igor 1 0 1 0
28 Dzik Kamil 0 1 1 4
8 Skoczylas Jakub 7 1 8 0
44 Cichy Paweł 0 7 7 0
31 Wojciechowski Bart. 3 2 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bensz Dawid 2 1 3 0
7 Świątkowski Jakub 0 0 0 2
37 Wróbel Weronika 1 1 2 0
26 Zakrzewska Małgorz. 6 5 11 0
42 Bytom Grzegorz 5 1 6 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Jędruszczak Mikołaj 0 0 0 0
34 Skawiński Szymon 0 0 0 2
40 Kolaczek Kalina 0 0 0 2
33 Malinowska Maja 0 0 0 0
30 Wilczak Paweł 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Wróbel II Szymon 1 0 1 2

UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Olszyna Kamil 40:00 16 0 16 0
75 Jękot Szymon 20:00 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Zoń Marcel 0 0 0 0
99 Czubała Konrad 0 0 0 0
66 Łasiński Ksawier 1 1 2 0
52 Wrześniak Aleksander 0 0 0 0
71 Mudyn Wiktor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Urgacz Filip 0 0 0 0
6 Śmigielski Aleksander 0 0 0 0
11 Habrzyk Kacper 0 0 0 0
8 Kałwa Michał 1 0 1 0
22 Kałwa Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pacan Igor 0 0 0 0
10 Domański Oliwier 0 0 0 0
45 Dyjas Ignacy 0 1 1 0
31 Białek Franciszek 1 0 1 0
7 Walotek Łukasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Stec Jakub 0 0 0 0
13 Twardy Borys 0 0 0 2