Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef Dobos

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

  • Trener KS Nesta Mires Toruń H.S.A.:

    Leszek Minge

  • Wynik:

    7:2 (3:2, 2:0, 2:0)

  • Data:

    2017-02-05

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kogut, Mateusz Krzywda

  • Widzów:

    400

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:06 +1

Kourakh Artur Mikhailau Uladzimir

0:2 05:54 EQ

Wiśniewski Marcin Mogila Artem, Ćwikła Rafał

1:2 13:34 EQ

Danecek Jan Vosatko Lubomir, Piotrowicz Damian

2:2 14:42 PS

Saur Jakub

3:2 17:55 EQ

Wojtarowicz Wojciech Wanat Dariusz, Saur Jakub

4:2 30:34 EQ

Wanat Dariusz Malicki Patryk

5:2 39:59 +1

Danecek Jan Bezuska Peter, Vosatko Lubomir

6:2 42:14 EQ

Malicki Patryk Wojtarowicz Wojciech, Gębczyk Mateusz

7:2 44:33 EQ

Danecek Jan Piotrowicz Damian, Tabacek Peter

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:05 - KS Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
14:00 Kasperlik Martin KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
14:42 Podsiadło Łukasz KS Nesta Mires Toruń H.S.A. RK Zahaczenie
24:57 - KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:07 Bezuska Peter KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie
35:25 Koczy Wojciech KS Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
38:26 - KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:40 Danecek Jan KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
70 Łazarz Witold 60:00 30 28 2 93
37 Fikrt Michal 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 1 1 2
22 Vosatko Lubomir 0 2 2 0
32 Piotrowicz Damian 0 2 2 0
7 Danecek Jan 3 0 3 2
55 Tabacek Peter 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
91 Kysela Daniel 0 0 0 0
82 Kasperlik Martin 0 0 0 2
16 Haas Radim 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 1 1 0
79 Saur Jakub 1 1 2 0
21 Wojtarowicz Wojciech 1 1 2 0
10 Wanat Dariusz 1 1 2 0
20 Malicki Patryk 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Koczy Wojciech 0 0 0 2
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0

KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 60:00 28 21 7 75
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 0
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
10 Fraszko Bartosz 0 0 0 0
7 Kukushkin Siergiej 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Trakhanov Denis 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
23 Mikhailau Uladzimir 0 1 1 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Kourakh Artur 1 0 1 0
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 1 0 1 0
26 Ćwikła Rafał 0 1 1 0
92 Mogila Artem 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0
1.8