Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM):

    Joanna Orawska

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    3:8 (1:1, 0:5, 2:2)

  • Data:

    12.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Natalia Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:03 EQ

Zając Nicholas

1:1 13:05 EQ

Urban Mateusz Copa Nadia

1:2 25:37 EQ

Kędzia Michał

1:3 29:29 EQ

Zając Nicholas

1:4 29:40 EQ

Gajewski Arkadiusz Klima Wiktor

1:5 33:36 EQ

Boczej Marek

1:6 37:18 EQ

Zając Nicholas

1:7 41:22 -1

Gawandtka Karolina

1:8 48:49 EQ

Gajewski Arkadiusz Klima Wiktor

2:8 52:18 EQ

Rusinek Bartłomiej

3:8 56:37 EQ

Kierepka Franciszek Rusinek Bartłomiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
26:53 Rusinek Bartłomiej KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
31:33 Wróbel Igor KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:45 Zając Nicholas KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Przeszkadzanie
39:45 - KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
46:31 Jaromin Oliwier KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Wysoki kij
53:41 Kędzia Michał KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Panol Dominika 29:29 3 0 3 0
1 Wójcik Natalia 30:31 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Klingenstein Stanisław 0 0 0 0
27 Copa Nadia 0 1 1 0
22 Rzepka Wojciech 0 0 0 0
13 Urban Mateusz 1 0 1 0
8 Rusinek Bartłomiej 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Wajer Julia 0 0 0 0
5 Wróbel Igor 0 0 0 2
20 Morawska Laura 0 0 0 0
18 Rakowska Nikola 0 0 0 0
23 Bojanów Martyna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rojek Ewa 0 0 0 0
7 Jaromin Oliwier 0 0 0 2
12 Witosza Armand 0 0 0 0
16 Kierepka Franciszek 1 0 1 0
15 Niezgoda Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Skrzydeł Jakub 0 0 0 0
9 Furgoł Lena 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
52 Słoka Tobiasz 29:09 2 0 2 0
45 Stępowski Filip 30:51 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 1 0 1 0
81 Bednarek Julia 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 0 0 0 0
97 Dziedzic Zuzanna 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Gajewski Arkadiusz 2 0 2 0
13 Gawandtka Karolina 1 0 1 0
84 Kasperczyk Wiktor 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 1 0 1 2
85 Klima Wiktor 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
62 Nasiłowska Weronika 0 0 0 0
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0
49 Ochmann Franciszek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0
54 Rusyn Denis 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0
12 Turlajew Aleksander 0 0 0 0
68 Zając Nicholas 3 0 3 2