Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM):

    Łukasz Rutkowski

  • Goście:

    Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

  • Trener Akademia Młoda GieKSa (ŻM):

    Marcin Penczek

  • Wynik:

    0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

  • Data:

    15.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:15

  • Godzina zakończenia:

    17:00

  • Sędzia główny:

    Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:53 EQ

Galusek Ignacy Paprotny Dominik

0:2 37:25 EQ

Krystek Jan Orzechowski Krystian

0:3 38:58 EQ

Paprotny Dominik Zyg Maksymilian

0:4 56:11 EQ

Galusek Ignacy Paprotny Dominik

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
46:40 Białek Franciszek UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
47:17 Pacan Igor UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Olszyna Kamil 60:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Urgacz Filip 0 0 0 0
20 Domański Oliwier 0 0 0 0
11 Habrzyk Kacper 0 0 0 0
52 Wrześniak Aleksander 0 0 0 0
8 Mudyn Wiktor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Pacan Igor 0 0 0 2
21 Śmigielski Aleksander 0 0 0 0
45 Dyjas Ignacy 0 0 0 0
31 Białek Franciszek 0 0 0 2
26 Walotek Łukasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Stec Jakub 0 0 0 0
28 Owczarek Olivier 0 0 0 0
13 Twardy Borys 0 0 0 0
99 Czubała Konrad 0 0 0 0

Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
8 Rajski Adrian 29:00 0 0 0 0
1 Koszyk Justyna 31:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Strzelczyk Szymon 0 0 0 0
21 Wilk Klaudia 0 0 0 0
12 Brzoskowski Igor 0 0 0 0
5 Krystek Jan 1 0 1 0
4 Sierszecki Oskar 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Bronkowski Tomasz 0 0 0 0
10 Hennek Cezary 0 0 0 0
24 Cichy Patryk 0 0 0 0
18 Adler Oliwier 0 0 0 0
25 Sulisz Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Orzechowski Krystian 0 1 1 0
16 Wróbel Filip 0 0 0 0
13 Paprotny Dominik 1 2 3 0
19 Galusek Ignacy 2 0 2 0
14 Konieczny Ksawery 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Zyg Maksymilian 0 1 1 0