Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM):

    Piotr Majewski

  • Goście:

    KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM):

    Joanna Orawska

  • Wynik:

    30:0 (10:0, 12:0, 8:0)

  • Data:

    08.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:15

  • Godzina zakończenia:

    16:50

  • Sędzia główny:

    Wiktor Kolat, Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    60

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:08 EQ

Pytel Łukasz Ungrowski Maciej

2:0 01:08 EQ

Klich Michał

3:0 01:59 EQ

Nowak Cyprian Michalik Mateusz, Klich Michał

4:0 04:51 EQ

Libricht Seweryn Ungrowski Maciej

5:0 05:44 EQ

Libricht Seweryn Pytel Łukasz

6:0 07:13 EQ

Zapała Julian Klich Michał

7:0 11:34 EQ

Nowak Cyprian

8:0 13:42 EQ

Klich Michał Ungrowski Maciej

9:0 14:41 EQ

Rech Wojciech Klich Michał

10:0 17:23 EQ

Rech Wojciech Klich Michał

11:0 24:40 EQ

Nowak Cyprian Własiuk Marcin

12:0 25:41 EQ

Lubański Przemysław Libricht Seweryn

13:0 25:50 EQ

Klich Michał Michalik Mateusz

14:0 26:00 EQ

Michalik Mateusz Ungrowski Maciej, Klich Michał

15:0 26:30 EQ

Michalik Mateusz Klich Michał

16:0 27:04 EQ

Nowak Cyprian Rech Wojciech

17:0 27:39 EQ

Nowak Cyprian Mól Julian

18:0 29:49 EQ

Klich Kamil

19:0 33:30 EQ

Klich Michał Nowak Cyprian

20:0 36:30 EQ

Ungrowski Maciej

21:0 38:53 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał

22:0 39:07 EQ

Nowak Cyprian Pytel Łukasz

23:0 40:51 EQ

Klich Michał Michalik Mateusz

24:0 45:14 EQ

Sajnóg Bartosz Pytel Łukasz

25:0 46:40 EQ

Sajnóg Bartosz Pospiech Jakub

26:0 51:20 +1

Sajnóg Bartosz Pospiech Jakub

27:0 52:56 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał

28:0 53:21 EQ

Otak Alan

29:0 56:36 EQ

Klich Michał

30:0 57:41 EQ

Rech Wojciech

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
49:12 Michalik Mateusz UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:01 Copa Nadia KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Skowron Wiktor 33:30 0 0 0 0
1 Koziarski Filip 26:30 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pospiech Jakub 0 2 2 0
3 Sajnóg Bartosz 3 0 3 0
24 Pytel Łukasz 1 3 4 0
23 Ungrowski Maciej 1 4 5 0
16 Libricht Seweryn 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Mól Julian 0 1 1 0
32 Rech Wojciech 3 1 4 0
25 Michalik Mateusz 2 3 5 2
17 Nowak Cyprian 8 1 9 0
20 Klich Michał 6 8 14 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Klich Krzysztof 0 0 0 0
29 Lubański Przemysław 1 0 1 0
8 Furmański Wojciech 0 0 0 0
6 Zapała Julian 1 0 1 0
87 Otak Alan 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Dybich Wojciech 0 0 0 0
9 Klich Kamil 1 0 1 0
19 Własiuk Marcin 0 1 1 0

KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Wójcik Natalia 33:30 19 0 19 0
31 Panol Dominika 26:30 11 0 11 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Wajer Julia 0 0 0 0
40 Copa Nadia 0 0 0 2
50 Rusinek Bartłomiej 0 0 0 0
33 Bojanów Martyna 0 0 0 0
14 Rzepka Wojciech 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Maciołek Antonina 0 0 0 0
37 Wróbel Igor 0 0 0 0
47 Furgoł Lena 0 0 0 0
38 Kierepka Franciszek 0 0 0 0
34 Cabała Wiktoria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Magiera Bartłomiej 0 0 0 0
46 Rojek Ewa 0 0 0 0
53 Rakowska Nikola 0 0 0 0
36 Niezgoda Szymon 0 0 0 0
7 Morawska Laura 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Kasprzyk Jakub 0 0 0 0