Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    CICHOŃ TOMASZ

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM):

    MAJEWSKI TOMASZ

  • Wynik:

    28:0 (11:0, 6:0, 11:0)

  • Data:

    08.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    ŁUKASZ BARUTOWICZ, MARCIN MAJTA

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:03 EQ

Łakwa Filip

2:0 02:17 EQ

Marczyk Bartosz Nowak Wincent

3:0 05:25 EQ

Marczyk Bartosz Stochmiałek Borys

4:0 06:04 EQ

Wołodźko Filip Żuryński Tymoteusz

5:0 06:51 EQ

Łakwa Filip Bochyński Piotr

6:0 07:44 EQ

Janik Daniel Stochmiałek Borys, Nowak Wincent

7:0 09:43 EQ

Kantor Igor Bochyński Piotr, Sokół Mateusz

8:0 11:56 EQ

Sokół Mateusz

9:0 14:41 EQ

Kantor Igor Łakwa Filip

10:0 15:08 EQ

Stochmiałek Borys Janik Daniel

11:0 18:50 EQ

Kantor Igor Plewnia Emil

12:0 25:37 EQ

Bochyński Piotr Plewnia Emil, Łakwa Filip

13:0 27:17 EQ

Sokół Mateusz

14:0 31:14 EQ

Marczyk Bartosz Janik Daniel, Skowroński Aleksand.

15:0 34:00 EQ

Bochyński Piotr Łakwa Filip

16:0 34:23 EQ

Stochmiałek Borys Janik Daniel

17:0 38:07 EQ

Nowak Wincent Marczyk Bartosz

18:0 40:11 EQ

Łakwa Filip Sokół Mateusz

19:0 46:07 +1

Kantor Igor Łakwa Filip

20:0 47:13 EQ

Bochyński Piotr Kantor Igor

21:0 47:23 EQ

Janik Daniel Skowroński Aleksand.

22:0 47:48 EQ

Stochmiałek Borys Janik Daniel

23:0 49:28 EQ

Bochyński Piotr Łakwa Filip

24:0 53:12 EQ

Łakwa Filip Bochyński Piotr

25:0 54:15 EQ

Łakwa Filip Sokół Mateusz

26:0 57:24 EQ

Stochmiałek Borys

27:0 58:16 EQ

Harańczyk Adam

28:0 58:38 EQ

Łakwa Filip Bochyński Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:15 Olszyna Kamil UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
21:15 Łasiński Ksawier UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
45:50 Tutaj Paweł UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
65 Zellner Jakub 40:00 0 0 0 0
82 Juszczyk Mikołaj 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Kantor Igor 4 1 5 0
91 Plewnia Emil 0 2 2 0
45 Sokół Mateusz 2 3 5 0
68 Bochyński Piotr 4 4 8 0
29 Harańczyk Adam 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Skowroński Aleksand. 0 2 2 0
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
13 Bewersdorf Marcel 0 0 0 0
14 Łakwa Filip 6 5 11 0
15 Żuryński Tymoteusz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Bednarek Oliwier 0 0 0 0
97 Janik Daniel 2 4 6 0
33 Stochmiałek Borys 4 2 6 0
44 Nowak Wincent 1 2 3 0
27 Marczyk Bartosz 3 1 4 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Tarnawski Antoni 0 0 0 0
69 Wołodźko Filip 1 0 1 0

UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Olszyna Kamil 40:00 17 0 17 0
19 Jękot Szymon 20:00 12 0 12 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Domański Oliwier 0 0 0 0
33 Tutaj Paweł 0 0 0 2
71 Mudyn Wiktor 0 0 0 0
52 Wrześniak Aleksander 0 0 0 0
25 Łasiński Ksawier 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Urgacz Filip 0 0 0 0
24 Śmigielski Aleksander 0 0 0 0
11 Habrzyk Kacper 0 0 0 0
99 Czubała Konrad 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pacan Igor 0 0 0 0
45 Dyjas Ignacy 0 0 0 0
31 Białek Franciszek 0 0 0 0
3 Owczarek Olivier 0 0 0 0