Informacje
  • Gospodarze:

    Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

  • Trener Akademia Młoda GieKSa (ŻM):

    Marcin Penczek

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM):

    Piotr Majewski

  • Wynik:

    1:12 (0:7, 1:3, 0:2)

  • Data:

    01.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Bartosz Schmidt, Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:27 EQ

Michalik Mateusz

0:2 13:00 EQ

Rech Wojciech Nowak Cyprian

0:3 13:39 EQ

Furmański Wojciech Otak Alan

0:4 16:35 EQ

Libricht Seweryn Pytel Łukasz

0:5 18:52 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał

0:6 19:05 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał

0:7 19:20 EQ

Otak Alan Zapała Julian, Furmański Wojciech

0:8 22:54 EQ

Nowak Cyprian Lubański Przemysław

0:9 29:00 +1

Zapała Julian

1:9 30:45 EQ

Skrodziuk Kamil

1:10 39:35 EQ

Michalik Mateusz Nowak Cyprian, Klich Michał

1:11 44:31 EQ

Nowak Cyprian Michalik Mateusz

1:12 55:14 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał, Lubański Przemysław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:29 Strzelczyk Szymon Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Zahaczenie
28:26 Konieczny Ksawery Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:45 Strzelczyk Szymon Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:33 Skrodziuk Kamil Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:29 Michalik Mateusz UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:52 Otak Alan UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Atakowanie z tyłu
57:52 Otak Alan UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Koszyk Justyna 20:00 7 0 7 0
41 Hildebrandt Mateusz 40:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Strzelczyk Szymon 0 0 0 4
21 Wilk Klaudia 0 0 0 0
26 Węgrzyk Piotr 0 0 0 0
5 Krystek Jan 0 0 0 0
12 Brzoskowski Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Skrodziuk Kamil 1 0 1 2
10 Hennek Cezary 0 0 0 0
23 Pawiński Dominik 0 0 0 0
18 Adler Oliwier 0 0 0 0
25 Sulisz Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Wróbel Filip 0 0 0 0
22 Orzechowski Krystian 0 0 0 0
14 Konieczny Ksawery 0 0 0 2
19 Galusek Ignacy 0 0 0 0
13 Paprotny Dominik 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Cichy Patryk 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Skowron Wiktor 31:00 1 0 1 0
1 Koziarski Filip 29:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pospiech Jakub 0 0 0 0
3 Sajnóg Bartosz 0 0 0 0
24 Pytel Łukasz 0 1 1 0
23 Ungrowski Maciej 0 0 0 0
16 Libricht Seweryn 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Mól Julian 0 0 0 0
32 Rech Wojciech 1 0 1 0
25 Michalik Mateusz 2 1 3 2
17 Nowak Cyprian 5 2 7 0
20 Klich Michał 0 4 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Klich Krzysztof 0 0 0 0
29 Lubański Przemysław 0 2 2 0
8 Furmański Wojciech 1 1 2 0
6 Zapała Julian 1 1 2 0
87 Otak Alan 1 1 2 12

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Dybich Wojciech 0 0 0 0
9 Klich Kamil 0 0 0 0
11 Własiuk Marcin 0 0 0 0