Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM):

    Tomasz Majewski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    7:16 (3:3, 0:6, 4:7)

  • Data:

    01.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:15

  • Godzina zakończenia:

    17:00

  • Sędzia główny:

    Wiktor Kolat, Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:34 EQ

Walotek Łukasz

1:1 04:55 EQ

Litwa Dominik Boczej Marek

2:1 08:11 EQ

Kałwa Michał

2:2 10:52 -1

Litwa Dominik Szyszka Michał

2:3 12:29 EQ

Boczej Marek Gawandtka Karolina

3:3 16:00 EQ

Kałwa Michał Śmigielski Aleksander

3:4 23:55 EQ

Gawandtka Karolina Tyński Amadeusz

3:5 24:37 EQ

Turlajew Aleksander Tyński Amadeusz

3:6 25:56 EQ

Zając Nicholas

3:7 32:28 EQ

Tyński Amadeusz

3:8 33:48 EQ

Zając Nicholas

3:9 39:05 EQ

Gawandtka Karolina Klima Wiktor

4:9 42:08 EQ

Śmigielski Aleksander Mudyn Wiktor

4:10 48:52 EQ

Szyszka Michał

4:11 49:08 EQ

Gawandtka Karolina Borowicki Sebastian

5:11 49:47 EQ

Wrześniak Aleksander Mudyn Wiktor

6:11 52:19 EQ

Kałwa Michał Habrzyk Kacper

6:12 52:56 EQ

Litwa Dominik Szyszka Michał

6:13 53:23 -1

Tyński Amadeusz Dębińska Julia

6:14 53:43 -1

Dębińska Julia

6:15 54:58 -1

Szyszka Michał

7:15 56:50 EQ

Kałwa Michał Tutaj Paweł

7:16 59:46 EQ

Kędzia Michał Rusyn Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:56 - KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
53:04 Klima Wiktor KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Olszyna Kamil 31:37 6 0 6 0
18 Jękot Szymon 28:23 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Zoń Marcel 0 0 0 0
33 Tutaj Paweł 0 1 1 0
66 Łasiński Ksawier 0 0 0 0
52 Wrześniak Aleksander 1 0 1 0
8 Mudyn Wiktor 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Urgacz Filip 0 0 0 0
21 Śmigielski Aleksander 1 1 2 0
11 Habrzyk Kacper 0 1 1 0
75 Kałwa Michał 4 0 4 0
2 Pacan Igor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Domański Oliwier 0 0 0 0
45 Dyjas Ignacy 0 0 0 0
31 Białek Franciszek 0 0 0 0
26 Walotek Łukasz 1 0 1 0
28 Owczarek Olivier 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Twardy Borys 0 0 0 0
99 Czubała Konrad 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
52 Słoka Tobiasz 28:36 3 0 3 0
9 Darski Mateusz 31:24 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 1 1 2 0
42 Borowicki Sebastian 0 1 1 0
97 Dziedzic Zuzanna 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 1 1 2 0
13 Gawandtka Karolina 3 1 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Klima Wiktor 0 1 1 2
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 0
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0
12 Turlajew Aleksander 1 0 1 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
54 Rusyn Denis 0 1 1 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0
49 Ochmann Franciszek 0 0 0 0
68 Zając Nicholas 2 0 2 0
84 Kasperczyk Wiktor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kędzia Michał 1 0 1 0
6 Tyński Amadeusz 2 2 4 0
28 Litwa Dominik 3 0 3 0
73 Gajewski Arkadiusz 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 2 2 4 0