Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    TatrySki Podhale Nowy Targ

  • Trener TatrySki Podhale Nowy Targ:

    Marek Rączka

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

  • Trener KS Nesta Mires Toruń H.S.A.:

    Leszek Minge

  • Wynik:

    7:1 (2:0, 3:0, 2:1)

  • Data:

    2016-10-09

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa w Nowym Targu

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, -

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Adamoszek, Piotr Matlakiewicz

  • Widzów:

    800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:06 R

Jokila Jarmo Różański Jarosław, Iossafov Artem

2:0 17:18 +1

Jokila Jarmo Zapała Krzysztof, Iossafov Artem

3:0 24:31 R

Michalski Mateusz Neupauer Bartłomiej, Kapica Daniel

4:0 35:15 R

Neupauer Bartłomiej Haverinen Joni

5:0 36:10 R

Iossafov Artem Zapała Krzysztof, Jaśkiewicz Oskar

6:0 50:01 +1

Jokila Jarmo Wojdyła Mateusz

7:0 52:04 R

Jokila Jarmo Zapała Krzysztof, Iossafov Artem

7:1 52:41 R

Trakhanov Denis Alimov Alexander

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:03 Zhylinski Yauhen KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:39 Stasiewicz Jakub KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Uderzenie kijem
16:25 Zhylinski Yauhen KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Uderzenie kijem
18:29 Hattunen Jarkko TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
25:40 Zapała Krzysztof TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
42:27 Różański Jarosław TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
44:09 Hattunen Jarkko TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Wysoki kij
48:43 Trakhanov Denis KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zahaczenie
54:32 Olchawski Dawid TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Rzucenie na bandę
59:24 Kourakh Artur KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:24 Kourakh Artur KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:29 Dołęga Jarosław KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Opóźnianie gry
59:34 Podsiadło Łukasz KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Opóźnianie gry

Składy

TatrySki Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Kapica Błażej 60:00 27 26 1 96
35 Jucers Marins 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Wojdyła Mateusz 0 1 1 0
33 Haverinen Joni 0 1 1 0
93 Jokila Jarmo 4 0 4 0
19 Zapała Krzysztof 0 3 3 2
71 Iossafov Artem 1 3 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Różański Jarosław 0 1 1 2
4 Syrei Aliaksandr 0 0 0 0
87 Hattunen Jarkko 0 0 0 4
13 Bryniczka Kasper 0 0 0 0
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Łabuz Sebastian 0 0 0 0
24 Jaśkiewicz Oskar 0 1 1 0
88 Michalski Mateusz 1 0 1 0
9 Neupauer Bartłomiej 1 1 2 0
16 Kapica Daniel 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Stypuła Konrad 0 0 0 0
69 Michalski Przemysław 0 0 0 0
22 Siuty Łukasz 0 0 0 0
91 Olchawski Dawid 0 0 0 2
64 Svitac Alex 0 0 0 0

KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 00:00 0 0 0 0
51 Studziński Mateusz 60:00 40 33 7 82

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 4
11 Huzior Tadeusz 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
7 Kukushkin Siergiej 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
73 Trakhanov Denis 1 0 1 2
23 Mikhailau Uladzimir 0 0 0 0
10 Fraszko Bartosz 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 2
90 Kourakh Artur 0 0 0 4
82 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2
26 Ćwikła Rafał 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Husak Piotr 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 0
92 Alimov Alexander 0 1 1 0
1.7