Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (JMŚ)

  • Trener MOSM Tychy (JMŚ):

    Janusz Kwiatkowski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JMŚ)

  • Trener KH Polonia Bytom (JMŚ):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    1:7 (0:1, 0:3, 1:3)

  • Data:

    02.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:55

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Zięba, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 18:56 EQ

Łoza Jakub Stępień Jan

0:2 23:57 EQ

Kociszewski Mikołaj Karasiński Arkadiusz

0:3 24:35 EQ

Jung Samuel Wawrzkiewicz Dawid

0:4 33:25 +1

Łukawski Kacper Włodara Olaf, Gurzyński Szymon

0:5 41:15 EQ

Zając Wojciech Stępień Jan

0:6 41:43 EQ

Zając Wojciech Spyrka Bartłomiej

0:7 48:08 EQ

Kociszewski Mikołaj Karasiński Arkadiusz, Łukawski Kacper

1:7 51:51 +1

Chojęta Dawid Kucharski Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:05 Zając Wojciech KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:10 Pawlik Paweł KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:12 - KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:11 Mużelak Kacper MOSM Tychy (JMŚ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
36:12 - KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:44 Kociszewski Mikołaj KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:44 Łatka Kacper MOSM Tychy (JMŚ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
49:40 Pawlik Paweł KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:39 Gurzyński Szymon KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:14 Kucharski Szymon MOSM Tychy (JMŚ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
59:06 Włodara Olaf KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Atak kolanem

Składy

MOSM Tychy (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Łącki Kacper 00:00 0 0 0 0
1 Blach Bartosz 60:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0
10 Mużelak Kacper 0 0 0 2
87 Kucharski Szymon 0 1 1 2
88 Ratajczak Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
63 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
16 Siekierka Mateusz 0 0 0 0
17 Krzyżowski Kamil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nowak Maksymilian 0 0 0 0
30 Drabik Rafał 0 0 0 0
85 Łatka Kacper 0 0 0 2
66 Hanzel Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Malinowski Mateusz 0 0 0 0
80 Chojęta Dawid 1 0 1 0

KH Polonia Bytom (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Wieczorek IV Łukasz 40:00 0 0 0 0
1 Nawrot Radosław 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Stępień Jan 0 2 2 0
18 Pawlik Paweł 0 0 0 4
17 Karasiński Arkadiusz 0 2 2 0
8 Gurzyński Szymon 0 1 1 2
19 Kociszewski Mikołaj 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Łukawski Kacper 1 1 2 0
4 Lisowski Wojciech 0 0 0 0
2 Fojcik Bartosz 0 0 0 0
10 Zając Wojciech 2 0 2 2
13 Spyrka Bartłomiej 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Włodara Olaf 0 1 1 2
16 Chodak Andrzej 0 0 0 0
20 Jung Samuel 1 0 1 0
11 Wawrzkiewicz Dawid 0 1 1 0
6 Łoza Jakub 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Mróz Jakub 0 0 0 0