Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JMŚ)

  • Trener KH Polonia Bytom (JMŚ):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (JMŚ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JMŚ):

    Żogała Adam

  • Wynik:

    7:2 (0:1, 6:1, 1:0)

  • Data:

    10.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Barutowicz, Damian Czudowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:17 EQ

Kovalchuk Mykhailo Nikolaevich Ihor

1:1 23:24 EQ

Gurzyński Szymon Stępień Jan, Kociszewski Mikołaj

1:2 27:20 EQ

Kovalchuk Mykhailo Klimczyk Mateusz, Pencko Miłosz

2:2 27:35 EQ

Jung Samuel Wawrzkiewicz Dawid

3:2 28:13 EQ

Gurzyński Szymon Stępień Jan

4:2 29:40 EQ

Karasiński Arkadiusz

5:2 35:12 EQ

Spyrka Bartłomiej Karasiński Arkadiusz, Zając Wojciech

6:2 38:53 EQ

Wawrzkiewicz Dawid Majewski Mikołaj

7:2 59:45 +1

Karasiński Arkadiusz Zając Wojciech

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:37 Gurzyński Szymon KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:55 Jung Samuel KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
24:50 Spyrka Bartłomiej KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Atak łokciem
59:30 Niewiadomski Igor UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Atak łokciem

Składy

KH Polonia Bytom (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Wieczorek IV Łukasz 40:00 13 11 2 84
29 Nawrot Radosław 20:00 8 8 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Stępień Jan 0 2 2 0
18 Pawlik Paweł 0 0 0 0
7 Fojcik Bartosz 0 0 0 0
8 Gurzyński Szymon 2 0 2 2
19 Kociszewski Mikołaj 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Włodara Olaf 0 0 0 0
15 Łukawski Kacper 0 0 0 0
17 Karasiński Arkadiusz 2 1 3 0
10 Zając Wojciech 0 2 2 0
13 Spyrka Bartłomiej 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Szlomski Marcin 0 0 0 0
14 Majewski Mikołaj 0 1 1 0
20 Jung Samuel 1 0 1 2
9 Wawrzkiewicz Dawid 1 1 2 0
16 Chodak Andrzej 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
18 Kaczkowski Gabriel 30:22 13 9 4 69
33 Gąsior Adrian 29:38 15 12 3 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Siemasz Szymon 0 0 0 0
93 Maniak Wiktor 0 0 0 0
78 Klimczyk Mateusz 0 1 1 0
28 Wilk Daniel 0 0 0 0
98 Zygmunt Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 1 1 0
77 Czapelskyi Andrei 0 0 0 0
44 Niewiadomski Igor 0 0 0 2
36 Kovalchuk Mykhailo 2 0 2 0
90 Nikolaevich Ihor 0 1 1 0