Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (JMŚ)

  • Trener MOSM Tychy (JMŚ):

    Janusz Kwiatkowski

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ):

    Jerzy Górak

  • Wynik:

    8:2 (2:1, 4:1, 2:0)

  • Data:

    18.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:55

  • Sędzia główny:

    Dariusz Pobożniak, X

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Zięba, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:01 -1

Sarnacki Eryk Brzozowski II Szymon

1:1 15:40 -1

Malinowski Mateusz Ratajczak Igor, Augustyniak Marek

2:1 17:38 EQ

Łatka Kacper Krzyżowski Kamil

2:2 20:17 EQ

Tumidalski Oliwier

3:2 22:26 EQ

Łatka Kacper

4:2 25:42 EQ

Siekierka Mateusz Ratajczak Igor

5:2 33:39 EQ

Mużelak Kacper

6:2 35:00 EQ

Nowak Maksymilian Łatka Kacper, Krawczyk Bartosz

7:2 44:42 EQ

Siekierka Mateusz Augustyniak Marek

8:2 50:14 EQ

Malinowski Mateusz Ratajczak Igor, Siekierka Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:24 - UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
11:34 Łatka Kacper MOSM Tychy (JMŚ) 2 Zahaczenie
15:16 Łatka Kacper MOSM Tychy (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
48 Kuśmierz Piotr 20:00 0 0 0 0
1 Blach Bartosz 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kowalik Konrad 0 0 0 0
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0
10 Mużelak Kacper 1 0 1 0
91 Krawczyk Bartosz 0 1 1 0
88 Ratajczak Igor 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
63 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
16 Siekierka Mateusz 2 1 3 0
74 Augustyniak Marek 0 2 2 0
17 Krzyżowski Kamil 0 1 1 0
21 Mikulski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nowak Maksymilian 1 0 1 0
85 Łatka Kacper 2 1 3 4
20 Wisłocki Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Malinowski Mateusz 2 0 2 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Kubara Artur 30:12 4 0 4 0
33 Ciućka Jakub 29:48 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Wilk Jakub 0 0 0 0
14 Brzozowski II Szymon 0 1 1 0
8 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
18 Tumidalski Oliwier 1 0 1 0
17 Sarnacki Eryk 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Mazur Marcel 0 0 0 0
55 Machura Szymon 0 0 0 0
89 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
91 Broś Teodor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Kieler Emil 0 0 0 0