Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    MOSM Tychy (JMŚ)

  • Trener MOSM Tychy (JMŚ):

    Beniamin Sławiński

  • Wynik:

    2:6 (0:0, 1:2, 1:4)

  • Data:

    15.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:45

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

    Damian Czudowski, Marcin Kolat

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 24:51 +1

Sterbenz Karol Musioł Jakub, Krok Mateusz

1:1 28:20 EQ

Krzyżowski Kamil Ratajczak Igor, Malinowski Mateusz

1:2 32:43 EQ

Krzyżowski Kamil Kucharski Szymon, Mużelak Kacper

2:2 41:04 -1

Kania Mikołaj Moś Karol, Krok Mateusz

2:3 44:41 EQ

Kucharski Szymon Augustyniak Marek, Krzyżowski Kamil

2:4 47:11 EQ

Krzyżowski Kamil Kucharski Szymon, Mużelak Kacper

2:5 50:09 EQ

Grzegorczyk Adam Kucharski Szymon

2:6 54:58 EQ

Kucharski Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:17 Macioł Maciej KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) 2 Trzymanie kija przeciwnika
14:41 Wojsław Adam KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
23:30 Wisłocki Michał MOSM Tychy (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:34 Sterbenz Karol KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) 2 Zahaczenie
47:29 Bujok Paweł KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Kaczyński Dawid 00:00 0 0 0 0
22 Kupka Paweł 60:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Musioł Jakub 0 1 1 0
51 Sterbenz Karol 1 0 1 2
47 Wojsław Adam 0 0 0 2
27 Kowolik Igor 0 0 0 0
12 Kania Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Moś Karol 0 1 1 0
77 Krok Mateusz 0 2 2 0
7 Macioł Maciej 0 0 0 2
3 Bujok Paweł 0 0 0 2
29 Timm Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Szczypa Przemysław 0 0 0 0
91 Gruca Brian 0 0 0 0
15 Bensz Michał 0 0 0 0
25 Sławski Mateusz 0 0 0 0

MOSM Tychy (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Kubiaczyk Mateusz 30:31 1 0 1 0
48 Kuśmierz Piotr 29:29 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Grzegorczyk Adam 1 0 1 0
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0
88 Ratajczak Igor 0 1 1 0
87 Kucharski Szymon 2 3 5 0
10 Mużelak Kacper 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Hanzel Patryk 0 0 0 0
74 Augustyniak Marek 0 1 1 0
71 Malinowski Mateusz 0 1 1 0
85 Łatka Kacper 0 0 0 0
17 Krzyżowski Kamil 3 1 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Wisłocki Michał 0 0 0 2
63 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
55 Kowalik Konrad 0 0 0 0
90 Drabik Rafał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nowak Maksymilian 0 0 0 0
82 Makaj Sebastian 0 0 0 0