Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (JMŚ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JMŚ):

    Adam Żogała

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ):

    Jerzy Górniak

  • Wynik:

    2:4 (0:0, 0:2, 2:2)

  • Data:

    08.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:20

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Iwaniak, Jakub Śreniawski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
- 16:04 PS

Gavrilov Denis

0:1 28:41 +1

Brzozowski II Szymon

0:2 38:22 +2

Tumidalski Oliwer Gavrilov Denis, Wilk Jakub

1:2 42:50 EQ

Baida Illia

2:2 54:28 +1

Czapelskyi Andrei Klimczyk Mateusz

2:3 57:08 EQ

Tumidalski Oliwer Gętkowski Aleksander, Nowak Michał

2:4 59:24 EN

Wilk Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:53 Tumidalski Oliwer UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Atak kolanem
16:04 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (JMŚ) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
16:59 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
16:59 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
19:16 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Uderzenie kijem
19:59 Gavrilov Denis UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Uderzenie kijem
27:38 Niewiadomski Igor UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Zahaczenie
27:38 Niewiadomski Igor UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
34:13 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Zahaczenie
37:05 Pencko Miłosz UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:39 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
46:30 Niewiadomski Igor UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Przeszkadzanie
46:30 Gavrilov Denis UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Przeszkadzanie
47:23 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:24 Gętkowski Aleksander UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:24 Niewiadomski Igor UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 5 Walka na pięści
53:24 Niewiadomski Igor UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
53:24 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 5 Walka na pięści
53:24 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
53:24 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 5 Walka na pięści
53:24 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
53:24 Mirek Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 5 Walka na pięści
53:24 Mirek Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
57:42 - UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:33 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Atakowanie z tyłu
59:33 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
59:33 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 5 Walka na pięści
59:33 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:33 Zygmunt Michał UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 5 Walka na pięści
59:33 Zygmunt Michał UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:33 Wilk Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 5 Walka na pięści
59:33 Wilk Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:33 Tumidalski Oliwer UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 5 Walka na pięści
59:33 Tumidalski Oliwer UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie

Składy

UKH Unia Oświęcim (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
70 Kaczkowski Gabriel 40:00 2 0 2 0
33 Gąsior Adrian 19:45 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Siemasz Szymon 0 0 0 0
93 Maniak Wiktor 0 0 0 0
78 Klimczyk Mateusz 0 1 1 0
28 Wilk Daniel 0 0 0 39
91 Pencko Miłosz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kukla Igor 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 0 0 25
15 Baida Illia 1 0 1 0
77 Czapelskyi Andrei 1 0 1 0
7 Shoferovskyi Roman 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Zygmunt Michał 0 0 0 25
44 Niewiadomski Igor 0 0 0 31
8 Bratek Jan 0 0 0 4
36 Kovalchuk Mykhailo 0 0 0 0
90 Nikolaevich Ihor 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Kubara Artur 28:15 2 0 2 0
33 Ciućka Jakub 31:45 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nowak Michał 0 1 1 14
23 Gavrilov Denis 0 1 1 4
8 Tumidalski Oliwer 2 0 2 27
14 Brzozowski II Szymon 1 0 1 0
26 Wilk Jakub 1 1 2 25

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Mirek Adrian 0 0 0 25
19 Gętkowski Aleksander 0 1 1 2
16 Zadęcki Wiktor 0 0 0 25
6 Broś Teodor 0 0 0 0
20 Machura Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Lenkovskij Patrik 0 0 0 0
12 Sekunda Norbert 0 0 0 0
29 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
17 Mazur Marcel 0 0 0 0