Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JMŚ)

  • Trener KH Polonia Bytom (JMŚ):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Goście:

    MOSM Tychy (JMŚ)

  • Trener MOSM Tychy (JMŚ):

    Janusz Kwiatkowski

  • Wynik:

    5:1 (2:0, 2:0, 1:1)

  • Data:

    16.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:20

  • Sędzia główny:

    Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Dybaś, Damian Czudowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 12:58 EQ

Szlomski Marcin Kociszewski Mikołaj

2:0 14:59 +1

Wybiral Paweł Gurzyński Szymon

3:0 29:04 EQ

Kociszewski Mikołaj Wybiral Paweł, Gurzyński Szymon

4:0 31:13 EQ

Pawlik Paweł Fyda Kamil

5:0 46:03 +1

Stępień Jan Wybiral Paweł, Kociszewski Mikołaj

5:1 53:08 +1

Kucharski Szymon Hanzel Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:19 Hanzel Patryk MOSM Tychy (JMŚ) 2 Zahaczenie
08:43 Chodak Andrzej KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Spóźniony atak ciałem
13:09 Kucharski Szymon MOSM Tychy (JMŚ) 2 Uderzenie kijem
22:39 Karasiński Arkadiusz KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Uderzenie kijem
32:21 Łukawski Kacper KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Uderzenie kijem
32:21 Makaj Sebastian MOSM Tychy (JMŚ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:06 Mużelak Kacper MOSM Tychy (JMŚ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
45:40 Malinowski Mateusz MOSM Tychy (JMŚ) 2 Trzymanie
47:05 Gurzyński Szymon KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Spóźniony atak ciałem
47:40 Nowak Maksymilian MOSM Tychy (JMŚ) 2 Zahaczenie
52:19 Karasiński Arkadiusz KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

KH Polonia Bytom (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Wieczorek III Łukasz 29:37 0 0 0 0
29 Giziński Szymon 30:23 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pawlik Paweł 1 0 1 0
20 Stępień Jan 1 0 1 0
11 Wybiral Paweł 1 2 3 0
8 Gurzyński Szymon 0 2 2 2
19 Kociszewski Mikołaj 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Szlomski Marcin 1 0 1 0
15 Łukawski Kacper 0 0 0 2
17 Karasiński Arkadiusz 0 0 0 4
10 Zając Wojciech 0 0 0 0
18 Spyrka Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Fyda Kamil 0 1 1 0
21 Mróz Jakub 0 0 0 0
16 Chodak Andrzej 0 0 0 2

MOSM Tychy (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Łącki Kacper 30:38 2 0 2 0
31 Kubiaczyk Mateusz 29:22 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0
10 Mużelak Kacper 0 0 0 2
87 Kucharski Szymon 1 0 1 2
88 Ratajczak Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
63 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
9 Krawczyk Bartosz 0 0 0 0
55 Kowalik Konrad 0 0 0 0
17 Krzyżowski Kamil 0 0 0 0
82 Makaj Sebastian 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nowak Maksymilian 0 0 0 2
90 Drabik Rafał 0 0 0 0
85 Łatka Kacper 0 0 0 0
66 Hanzel Patryk 0 1 1 2
20 Wisłocki Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Wróblewski Nikodem 0 0 0 0
71 Malinowski Mateusz 0 0 0 2
6 Labiński Jerzy 0 0 0 0
74 Augustyniak Marek 0 0 0 0
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0