Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (JMŚ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JMŚ):

    Adam Żogała

  • Goście:

    KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ):

    Jakub Radwan

  • Wynik:

    3:5 (0:4, 1:1, 2:0)

  • Data:

    17.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Sędzia główny:

    Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Iwaniak, Jakub Śreniawski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:54 -1

Krok Mateusz

0:2 10:19 EQ

Gruca Brian Wojsław Adam, Macioł Maciej

0:3 12:01 EQ

Gruca Brian Hofman Jonasz, Hofman Jakub

0:4 19:48 +1

Hofman Jonasz Gruca Brian

- 28:35 PS

Wróbel Damian

1:4 29:03 EQ

Niewiadomski Igor Klimczyk Mateusz

- 29:31 PS

Nikolaevich Ihor

1:5 33:07 PS

Ciepielewski Piotr

2:5 50:29 +1

Klimczyk Mateusz Wilk Daniel

3:5 56:30 EQ

Czapelskyi Andrei Kovalchuk Mykhailo

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:33 Wojciechowski II Kac. KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) 2 Atak kolanem
03:46 Kowolik Igor KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) 2 Uderzenie kijem
05:21 Ciepielewski Piotr KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:38 Kukla Igor UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:16 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:16 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
23:15 Hofman Jakub KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:42 Pencko Miłosz UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:35 Kowolik Igor KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) PS Zahaczenie
29:31 Babczyński Błażej KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
30:12 Czapelskyi Andrei UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Uderzenie kijem
31:09 - KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:07 Pencko Miłosz UKH Unia Oświęcim (JMŚ) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
34:07 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Zahaczenie
46:28 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Trzymanie
49:47 Moś Karol KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:57 Sławski Mateusz KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKH Unia Oświęcim (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Kaczkowski Gabriel 10:50 0 0 0 0
33 Gąsior Adrian 49:10 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Siemasz Szymon 0 0 0 0
93 Maniak Wiktor 0 0 0 0
78 Klimczyk Mateusz 1 1 2 0
28 Wilk Daniel 0 1 1 6

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 0 0 2
87 Kukla Igor 0 0 0 2
76 Płonka Adrian 0 0 0 0
15 Baida Illia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Czapelskyi Andrei 1 0 1 2
70 Shoferovskyi Roman 0 0 0 2
19 Wróbel Damian 0 0 0 0
44 Niewiadomski Igor 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Witek Filip 0 0 0 0
8 Bratek Jan 0 0 0 0
36 Kovalchuk Mykhailo 0 1 1 0
90 Nikolaevich Ihor 0 0 0 0

KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grobelkiewicz Tomasz 40:00 1 0 1 0
19 Kupka Paweł 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowolik Igor 0 0 0 2
67 Wojciechowski II Kac. 0 0 0 2
69 Musioł Jakub 0 0 0 0
10 Ciepielewski Piotr 1 0 1 2
78 Moś Karol 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bujok Paweł 0 0 0 0
29 Timm Sebastian 0 0 0 0
81 Hofman Jonasz 1 1 2 0
87 Hofman Jakub 0 1 1 2
91 Gruca Brian 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Sławski Mateusz 0 0 0 2
5 Babczyński Błażej 0 0 0 0
77 Krok Mateusz 1 0 1 0
51 Wojsław Adam 0 1 1 0
7 Macioł Maciej 0 1 1 0