Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (JMŚ)

  • Trener MOSM Tychy (JMŚ):

    Janusz Kwiatkowski

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (JMŚ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JMŚ):

    Adam Żogała

  • Wynik:

    5:2 (1:1, 2:1, 2:0)

  • Data:

    10.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, X

  • Sędzia liniowy:

    Michał Żak, Wojciech Czech

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:30 EQ

Kucharski Szymon Ratajczak Igor, Mużelak Kacper

1:1 07:57 EQ

Kovalchuk Mykhailo Baida Danylo, Nikolaevich Ihor

1:2 24:12 EQ

Kovalchuk Mykhailo Shoferovskyi Roman, Nikolaevich Ihor

2:2 31:41 EQ

Drabik Rafał Mużelak Kacper, Grzegorczyk Adam

3:2 37:55 +1

Labiński Jerzy Łatka Kacper

4:2 46:48 +1

Mużelak Kacper Drabik Rafał, Sobecki Karol

5:2 56:47 EQ

Ratajczak Igor Kucharski Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:29 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
28:41 Kucharski Szymon MOSM Tychy (JMŚ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
28:41 Czapelskyi Andrei UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Przeszkadzanie
33:54 Łatka Kacper MOSM Tychy (JMŚ) 2 Zahaczenie
37:26 Pencko Miłosz UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:12 Ratajczak Igor MOSM Tychy (JMŚ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:12 Kovalchuk Mykhailo UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:26 Kucharski Szymon MOSM Tychy (JMŚ) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
39:26 Kucharski Szymon MOSM Tychy (JMŚ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
46:26 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Atak kolanem
46:48 Kovalchuk Mykhailo UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
54:43 Zygmunt Michał UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:22 Siemasz Szymon UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Trzymanie
59:22 - UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Nietakt wobec osób urzędowych

Składy

MOSM Tychy (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Blach Bartosz 28:19 9 9 0 100
30 Kubiaczyk Mateusz 31:41 9 7 2 77

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sobecki Karol 0 1 1 0
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0
10 Mużelak Kacper 1 2 3 0
87 Kucharski Szymon 1 1 2 14
33 Ratajczak Igor 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
63 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
9 Krawczyk Bartosz 0 0 0 0
55 Kowalik Konrad 0 0 0 0
17 Krzyżowski Kamil 0 0 0 0
8 Grzegorczyk Adam 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nowak Maksymilian 0 0 0 0
90 Drabik Rafał 1 1 2 0
85 Łatka Kacper 0 1 1 2
71 Hanzel Patryk 0 0 0 0
20 Wisłocki Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Wróblewski Nikodem 0 0 0 0
36 Malinowski Mateusz 0 0 0 0
6 Labiński Jerzy 1 0 1 0
74 Augustyniak Marek 0 0 0 0
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Kaczkowski Gabriel 40:00 14 11 3 78
33 Gąsior Adrian 20:00 10 8 2 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Siemasz Szymon 0 0 0 2
93 Maniak Wiktor 0 0 0 0
78 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0
28 Wilk Daniel 0 0 0 0
19 Kusak Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 0 0 2
87 Kukla Igor 0 0 0 0
17 Baida Danylo 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Czapelskyi Andrei 0 0 0 2
70 Shoferovskyi Roman 0 1 1 4
8 Wróbel Damian 0 0 0 0
98 Zygmunt Michał 0 0 0 2
44 Niewiadomski Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Kovalchuk Mykhailo 2 0 2 12
90 Nikolaevich Ihor 0 2 2 0