Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (JMŚ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JMŚ):

    Adam Żogała

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JMŚ)

  • Trener KH Polonia Bytom (JMŚ):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    7:0 (2:0, 2:0, 3:0)

  • Data:

    13.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Iwaniak, Jakub Śreniawski

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 13:53 EQ

Baida Ilia Wróbel Damian, Siemasz Szymon

2:0 19:54 EQ

Kusak Patryk Nikolaevich Ihor, Bratek Jan

3:0 32:13 EQ

Nikolaevich Ihor Wilk Daniel, Bratek Jan

4:0 33:58 EQ

Baida Danylo Baida Ilia , Wróbel Damian

5:0 41:33 +1

Baida Ilia Baida Danylo, Shoferovskyi Roman

6:0 47:53 EQ

Nikolaevich Ihor Wilk Daniel, Czapelskyi Andrei

7:0 55:57 +1

Płonka Adrian Baida Danylo

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:15 Kukla Igor UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Przeszkadzanie
16:25 Chodak Andrzej KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Trzymanie
21:35 Dudek Wojciech KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Przeszkadzanie
27:15 Siemasz Szymon UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:31 Kusak Patryk UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Wysoki kij
28:31 Chodak Andrzej KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Uderzenie kijem
39:31 Niewiadomski Igor UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
40:59 Kartyniok Karol KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Wysoki kij
43:27 Koszel Oliwier KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Uderzenie kijem
44:35 Kartyniok Karol KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Zahaczenie
54:41 Dudek Wojciech KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Unia Oświęcim (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Kaczkowski Gabriel 60:00 0 0 0 0
33 Gąsior Adrian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Siemasz Szymon 0 1 1 2
78 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0
28 Wilk Daniel 0 2 2 0
19 Kusak Patryk 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0
87 Kukla Igor 0 0 0 2
76 Płonka Adrian 1 0 1 0
17 Baida Danylo 1 2 3 0
15 Baida Ilia 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Czapelskyi Andrei 0 1 1 0
70 Shoferovskyi Roman 0 1 1 0
3 Wróbel Damian 0 2 2 0
98 Zygmunt Michał 0 0 0 0
44 Niewiadomski Igor 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bratek Jan 0 2 2 0
36 Kovalchuk Mykhailo 0 0 0 0
90 Nikolaevich Ihor 2 1 3 0

KH Polonia Bytom (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Wieczorek III Łukasz 30:43 2 0 2 0
16 Giziński Szymon 29:17 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Dudek Wojciech 0 0 0 4
90 Kartyniok Karol 0 0 0 4
61 Chęciński Luciano 0 0 0 0
88 Fojcik Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Lisowski Wojciech 0 0 0 0
8 Koszel Oliwier 0 0 0 2
77 Zarański Oliwier 0 0 0 0
11 Chodak Andrzej 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Fyda Kamil 0 0 0 0
14 Łozicki Tomasz 0 0 0 0