Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ):

    Jerzy Górak

  • Goście:

    MOSM Tychy (JMŚ)

  • Trener MOSM Tychy (JMŚ):

    Janusz Kwiatkowski

  • Wynik:

    3:4 (0:2, 2:1, 1:1)

  • Data:

    16.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Sędzia główny:

    Piotr Matlakiewicz

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Kołodziej, Filip Gzik

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:17 EQ

Ratajczak Igor Malinowski Mateusz, Augustyniak Marek

0:2 15:07 EQ

Krzyżowski Kamil

1:2 27:06 EQ

Wilk Jakub

2:2 32:07 EQ

Zadęcki Wiktor Wilk Jakub

2:3 34:41 EQ

Łatka Kacper Ratajczak Igor

2:4 40:32 EQ

Malinowski Mateusz

3:4 50:50 EQ

Tumidalski Oliwier Brzozowski II Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:19 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:53 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Przeszkadzanie
58:22 Mużelak Kacper MOSM Tychy (JMŚ) 2 Opóźnianie gry

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kubara Artur 30:03 2 0 2 0
30 Ciućka Jakub 29:57 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wilk Jakub 1 1 2 0
14 Brzozowski II Szymon 0 1 1 2
6 Zadęcki Wiktor 1 0 1 2
15 Tumidalski Oliwier 1 0 1 0
77 Sarnacki Eryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Mazur Marcel 0 0 0 0
19 Machura Szymon 0 0 0 0
91 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0
87 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
88 Broś Teodor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sekunda Norbert 0 0 0 0
11 Kieler Emil 0 0 0 0

MOSM Tychy (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
48 Kuśmierz Piotr 00:00 0 0 0 0
1 Blach Bartosz 60:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kowalik Konrad 0 0 0 0
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0
33 Mużelak Kacper 0 0 0 2
91 Krawczyk Bartosz 0 0 0 0
88 Ratajczak Igor 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
63 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
16 Siekierka Mateusz 0 0 0 0
74 Augustyniak Marek 0 1 1 0
17 Krzyżowski Kamil 1 0 1 0
22 Nowak Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Łatka Kacper 1 0 1 0
20 Wisłocki Michał 0 0 0 0
71 Malinowski Mateusz 1 1 2 0