Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JMŚ)

  • Trener KH Polonia Bytom (JMŚ):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ):

    Jarosław Frączek

  • Wynik:

    5:1 (2:1, 2:0, 1:0)

  • Data:

    01.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Wojciech Czech

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Dybaś, Patryk Roemisch

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:15 EQ

Karasiński Arkadiusz

2:0 10:35 EQ

Gurzyński Szymon

2:1 15:35 +1

Tumidalski Oliwer Nowak Michał

3:1 31:00 EQ

Wybiral Paweł Stępień Jan, Gurzyński Szymon

4:1 32:10 EQ

Spyrka Bartłomiej Zając Wojciech

5:1 48:40 +1

Kociszewski Mikołaj Wybiral Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:40 Spyrka Bartłomiej KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Uderzenie kijem
18:31 Karasiński Arkadiusz KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
18:31 Karasiński Arkadiusz KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
18:31 Mirek Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
18:31 Mirek Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:32 Kociszewski Mikołaj KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:45 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Uderzenie kijem
41:08 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Atak kolanem
44:02 Gurzyński Szymon KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Przeszkadzanie
47:08 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Uderzenie kijem
51:11 Gavrilov Denis UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Uderzenie kijem

Składy

KH Polonia Bytom (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Wieczorek IV Łukasz 40:00 20 19 1 95
1 Gauvin Antoni 20:00 8 8 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pawlik Paweł 0 0 0 0
20 Stępień Jan 0 1 1 0
11 Wybiral Paweł 1 1 2 0
8 Gurzyński Szymon 1 1 2 2
19 Kociszewski Mikołaj 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Majewski Mikołaj 0 0 0 0
15 Łukawski Kacper 0 0 0 0
17 Karasiński Arkadiusz 1 0 1 4
10 Zając Wojciech 0 1 1 0
13 Spyrka Bartłomiej 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Chodak Andrzej 0 0 0 0
5 Fyda Kamil 0 0 0 0
9 Fojcik Bartosz 0 0 0 0
12 Szlomski Marcin 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Kubara Artur 20:00 11 10 1 90
29 Ciućka Jakub 40:00 24 20 4 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nowak Michał 0 1 1 2
23 Gavrilov Denis 0 0 0 2
10 Kovalenko Mark 0 0 0 0
8 Tumidalski Oliwer 1 0 1 0
14 Brzozowski II Szymon 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Wilk Jakub 0 0 0 0
18 Mirek Adrian 0 0 0 4
26 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0
19 Zadęcki Wiktor 0 0 0 2
12 Broś Teodor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Machura Szymon 0 0 0 0
15 Lenkovskij Patrik 0 0 0 0
11 Sekunda Norbert 0 0 0 0
55 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
17 Mazur Marcel 0 0 0 0