Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ):

    Jerzy Górak

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (JMŚ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JMŚ):

    Adam Żogała

  • Wynik:

    4:6 (1:1, 2:3, 1:2)

  • Data:

    29.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Barutowicz, Michał Żak

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:09 +1

Mirek Adrian Sarnacki Eryk

1:1 13:35 +1

Wilk Daniel Siemasz Szymon

1:2 21:29 EQ

Pencko Miłosz Niewiadomski Igor

1:3 25:59 +1

Pencko Miłosz Niewiadomski Igor

1:4 26:28 EQ

Kusak Patryk Wilk Daniel

2:4 29:43 PS

Zadęcki Wiktor

3:4 30:00 +2

Zadęcki Wiktor Mirek Adrian

4:4 40:24 +1

Zadęcki Wiktor Mirek Adrian

4:5 46:41 +1

Klimczyk Mateusz Kusak Patryk

4:6 47:57 EQ

Siemasz Szymon Kusak Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:35 Maniak Wiktor UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Przeszkadzanie
11:42 Sarnacki Eryk UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Trzymanie
14:01 Sarnacki Eryk UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Przeszkadzanie
16:30 - UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
16:49 Siemasz Szymon UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
24:13 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:23 Pencko Miłosz UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:31 Czapelskyi Andrei UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
29:43 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim (JMŚ) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
33:33 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:18 Kusak Patryk UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Przeszkadzanie
45:46 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Trzymanie
50:53 Mazur Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Atak kolanem
51:22 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
54:25 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Wysoki kij
55:12 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
55:12 Kukla Igor UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:09 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (JMŚ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
58:35 Mirek Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kubara Artur 60:00 6 0 6 0
12 Sekunda Norbert 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Nowak Michał 0 0 0 6
22 Mirek Adrian 1 2 3 2
99 Kovalenko Mark 0 0 0 0
16 Zadęcki Wiktor 3 0 3 6
29 Sarnacki Eryk 0 1 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0
40 Lenkovskij Patrik 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 0 0 0 0
11 Kieler Emil 0 0 0 0
88 Broś Teodor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0
13 Machura Szymon 0 0 0 0
87 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
20 Mazur Marcel 0 0 0 2

UKH Unia Oświęcim (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Gąsior Adrian 49:05 1 0 1 0
7 Dubchenko Danylo 10:55 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Siemasz Szymon 1 1 2 2
78 Klimczyk Mateusz 1 0 1 0
28 Wilk Daniel 1 1 2 0
19 Kusak Patryk 1 2 3 2
91 Pencko Miłosz 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Maniak Wiktor 0 0 0 2
21 Baida Ilia 0 0 0 0
17 Baida Danylo 0 0 0 0
13 Wróbel Damian 0 0 0 0
77 Czapelskyi Andrei 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Shoferovskyi Roman 0 0 0 2
44 Niewiadomski Igor 0 2 2 0
98 Zygmunt Michał 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 0 0 0
87 Kukla Igor 0 0 0 2