Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ):

    Adrian Parzyszek

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JMŚ)

  • Trener KH Polonia Bytom (JMŚ):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    17:0 (5:0, 4:0, 8:0)

  • Data:

    29.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Sajmon Grelich

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Gwiozda, Wojciech Czech

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:44 EQ

Szczypa Przemysław

2:0 09:26 EQ

Kania Mikołaj Macioł Maciej

3:0 12:01 EQ

Babczyński Błażej Kania Mikołaj, Szczypa Przemysław

4:0 14:50 EQ

Szczypa Przemysław Kowolik Igor, Kania Mikołaj

5:0 19:58 -1

Ciepielewski Piotr Krok Mateusz

6:0 20:49 EQ

Ciepielewski Piotr Macioł Maciej

7:0 28:37 EQ

Gruca Brian Ciepielewski Piotr

8:0 31:29 EQ

Kowolik Igor Krok Mateusz

9:0 39:08 EQ

Macioł Maciej Timm Sebastian, Babczyński Błażej

10:0 43:28 EQ

Ciepielewski Piotr Macioł Maciej, Kania Mikołaj

11:0 44:13 EQ

Krok Mateusz Ciepielewski Piotr, Kania Mikołaj

12:0 46:35 EQ

Wojciechowski II Kac. Ciepielewski Piotr, Timm Sebastian

13:0 50:25 EQ

Kowolik Igor Krok Mateusz, Macioł Maciej

14:0 53:28 +1

Kowolik Igor Kania Mikołaj, Ciepielewski Piotr

15:0 54:30 EQ

Ciepielewski Piotr Krok Mateusz, Macioł Maciej

16:0 58:38 EQ

Babczyński Błażej Gruca Brian

17:0 58:46 EQ

Krok Mateusz Macioł Maciej, Ciepielewski Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:20 Mróz Jakub KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Uderzenie kijem
06:45 - KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
18:06 Kowolik Igor KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
26:03 Kowolik Igor KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ) 2 Przeszkadzanie
52:44 Chodak Andrzej KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Atak kolanem

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kupka Paweł 54:30 0 0 0 0
72 Bujok Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowolik Igor 3 1 4 4
12 Kania Mikołaj 1 5 6 0
7 Macioł Maciej 1 6 7 0
10 Ciepielewski Piotr 4 5 9 0
77 Krok Mateusz 2 4 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Wojciechowski II Kac. 1 0 1 0
20 Szczypa Przemysław 2 1 3 0
91 Gruca Brian 1 1 2 0
29 Timm Sebastian 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Babczyński Błażej 2 1 3 0

KH Polonia Bytom (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Rutkowski Dżastin 31:29 8 0 8 0
16 Giziński Szymon 28:31 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Dudek Wojciech 0 0 0 0
90 Kartyniok Karol 0 0 0 0
77 Zarański Oliwier 0 0 0 0
88 Fojcik Bartosz 0 0 0 0
4 Łozicki Tomasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Wieczorek III Łukasz 0 0 0 0
44 Mróz Jakub 0 0 0 2
6 Chęciński Luciano 0 0 0 0
19 Lisowski Wojciech 0 0 0 0
11 Chodak Andrzej 0 0 0 2