Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Leszek Minge

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Wynik:

    7:1 (2:0, 2:0, 3:1)

  • Data:

    2017-01-31

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Paweł Kobielusz

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Adamoszek, Grzegorz Cudek

  • Widzów:

    1200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:06 EQ

Podsiadło Łukasz Mikhailau Uladzimir, Wiśniewski Marcin

2:0 07:03 EQ

Kukushkin Siergiej Minge Daniel, Fraszko Bartosz

3:0 20:49 EQ

Kukushkin Siergiej Minge Daniel

4:0 33:10 +1

Dołęga Jarosław Kalinowski Michał, Trakhanov Denis

4:1 40:30 EQ

Josepher Zachary Różycki Kacper, Pesta Filip

5:1 42:44 EQ

Mogila Artem Podsiadło Łukasz, Wiśniewski Marcin

6:1 44:33 EQ

Skólmowski Bartosz Dołęga Jarosław, Kalinowski Michał

7:1 51:29 EQ

Skólmowski Bartosz Fraszko Bartosz, Minge Daniel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:46 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
16:12 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
16:12 Fraszko Bartosz KS Nesta Mires Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
16:49 Dołęga Jarosław KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
22:38 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń 2 Rzucenie na bandę
32:27 - MH Automatyka Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:37 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:08 Kourakh Artur KS Nesta Mires Toruń 2 Przeszkadzanie
40:43 Nasca Phillip MH Automatyka Gdańsk 2 Rzucenie na bandę
43:10 Wiśniewski Marcin KS Nesta Mires Toruń PS Spowodowanie upadku przeciwnika
51:54 - MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie

Składy

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 60:00 31 30 1 96
1 Plaskiewicz Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
10 Fraszko Bartosz 0 2 2 2
7 Kukushkin Siergiej 2 0 2 0
15 Minge Daniel 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Trakhanov Denis 0 1 1 0
16 Skólmowski Bartosz 2 0 2 0
19 Kalinowski Michał 0 2 2 0
23 Mikhailau Uladzimir 0 1 1 0
29 Dołęga Jarosław 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Kourakh Artur 0 0 0 2
20 Podsiadło Łukasz 1 1 2 0
13 Wiśniewski Marcin 0 2 2 0
26 Ćwikła Rafał 0 0 0 2
92 Mogila Artem 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 31 24 7 77
6 Tomczyk Igor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Josepher Zachary 1 0 1 2
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 4
71 Marzec Szymon 0 0 0 0
12 Polodna Petr 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
69 Falk Hampus 0 0 0 0
88 Nasca Phillip 0 0 0 2
95 Kastel-Dahl Adrian 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 1 1 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
1.24