Informacje
  • Gospodarze:

    SMS Toruń

  • Trener SMS Toruń:

    Wojciech Milan

  • Goście:

    KS K-ce Naprzód Janów (MHL)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (MHL):

    Adrian Parzyszek

  • Wynik:

    4:1 (0:1, 3:0, 1:0)

  • Data:

    18.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Tarkowski, Igor Dzięciołowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 15:06 EQ

Niedźwiedź Łukasz Ustynov Nikita

1:1 24:05 EQ

Krzymowski Radosław

2:1 30:05 EQ

Mularczyk Jakub Walczak Jan

3:1 35:16 EQ

Proczek Michał Laskowski Adam

4:1 41:37 EQ

Piskalski Konrad

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:35 Kańczewski Konrad SMS Toruń 2 Wysoki kij
06:17 Wiwatowski Kamil SMS Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
06:53 Dobrzeniecki Natalian SMS Toruń 2 Opóźnianie gry
15:59 Stacherski Wiktor KS K-ce Naprzód Janów (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:38 Wenker Jakub SMS Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
47:19 Mularczyk Jakub SMS Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:19 Mularczyk Jakub SMS Toruń 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
56:56 Huchel Szymon KS K-ce Naprzód Janów (MHL) 2 Uderzenie kijem

Składy

SMS Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0
30 Buczek Dominik 60:00 30 29 1 96

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 2
22 Kańczewski Konrad 0 0 0 2
17 Wenker Jakub 0 0 0 2
12 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
23 Mularczyk Jakub 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Proczek Michał 1 0 1 0
13 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
16 Laskowski Adam 0 1 1 0
11 Walczak Jan 0 1 1 0
15 Piskalski Konrad 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
14 Schafer Eryk 0 0 0 0
19 Małecki Jakub 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 0 0 2
6 Krzymowski Radosław 1 0 1 0

KS K-ce Naprzód Janów (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Świerczyna Patryk 60:00 34 30 4 88
22 Miłek Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Szymon 0 0 0 2
81 Schmidt Bartosz 0 0 0 0
71 Stacherski Wiktor 0 0 0 2
97 Ustynov Maksym 0 0 0 0
9 Ksiondz Oliwier 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowolik Igor 0 0 0 0
12 Kania Mikołaj 0 0 0 0
52 Wróbel Marcin 0 0 0 0
15 Niedźwiedź Łukasz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bujok Paweł 0 0 0 0
29 Timm Sebastian 0 0 0 0
67 Gruca Brian 0 0 0 0
10 Ciepielewski Piotr 0 0 0 0
77 Krok Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Ustynov Nikita 0 1 1 0