Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MHL)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MHL):

    Wojciech Milan

  • Goście:

    KS K-ce Naprzód Janów (MHL)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (MHL):

    Adrian Parzyszek

  • Wynik:

    1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

  • Data:

    17.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:15

  • Godzina zakończenia:

    16:15

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Tarkowski, Sebastian Machel

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:18 EQ

Wróbel Marcin Niedźwiedź Łukasz

0:2 26:19 +1

Stacherski Wiktor Schmidt Bartosz, Huchel Szymon

1:2 39:12 -1

Bohuszko Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:30 Ongirski Mikołaj MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Trzymanie
24:22 Korzestański Łukasz MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Podcięcie
31:03 Bujok Paweł KS K-ce Naprzód Janów (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:24 Lewy Jeremi MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Atak kolanem
40:59 Ustynov Maksym KS K-ce Naprzód Janów (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:28 Ustynov Nikita KS K-ce Naprzód Janów (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:06 Stacherski Wiktor KS K-ce Naprzód Janów (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
47:50 Ustynov Maksym KS K-ce Naprzód Janów (MHL) 2 Zahaczenie

Składy

MKS Sokoły Toruń (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Guranowski Szymon 59:40 34 32 2 94
30 Lisewski Maksymilian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Łapczyński Jan 0 0 0 0
16 Kowalski Adam 0 0 0 0
29 Golik Mateusz 0 0 0 0
71 Shirkov Timofei 0 0 0 0
19 Małecki Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Ongirski Mikołaj 0 0 0 2
15 Lewandowski Maks. 0 0 0 0
13 Gołaszewski Jakub 0 0 0 0
11 Bohuszko Igor 1 0 1 0
81 Lewy Jeremi 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Niedlich Szymon 0 0 0 0
74 Korzestański Łukasz 0 0 0 2
73 Wólczyński Szymon 0 0 0 0
17 Gołębiewski Michał 0 0 0 0
7 Krzymowski Radosław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Błotnicki Mateusz 0 0 0 0

KS K-ce Naprzód Janów (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Świerczyna Patryk 60:00 35 34 1 97
22 Gruca Brian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Szymon 0 1 1 0
81 Schmidt Bartosz 0 1 1 0
71 Stacherski Wiktor 1 0 1 2
97 Ustynov Maksym 0 0 0 4
9 Ksiondz Oliwier 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowolik Igor 0 0 0 0
12 Kania Mikołaj 0 0 0 0
52 Wróbel Marcin 1 0 1 0
15 Niedźwiedź Łukasz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bujok Paweł 0 0 0 2
29 Timm Sebastian 0 0 0 0
88 Miłek Bartosz 0 0 0 0
10 Ciepielewski Piotr 0 0 0 0
77 Krok Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Ustynov Nikita 0 0 0 2