Informacje
  • Gospodarze:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Yuri Chukh

  • Wynik:

    2:1 (2:1, 0:0, 0:0)

  • Data:

    27.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Patryk Pyrskała

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Mateusz Kucharewicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:57 +1

Krzemień Łukasz Raitanen Lassi , Orekhin Daniil

2:0 14:35 EQ

Glenn Ryan Sherbatov Eliezer, Krzemień Łukasz

2:1 15:32 EQ

Rozhkov Yegor Saloranta Ville, Jaworski Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:03 - KH Energa Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:24 Dudkiewicz Krzysztof Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:50 Trandin Alexei Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:26 Rancevs Lauris KH Energa Toruń 2 Przeszkadzanie
42:26 Bondaruk Gleb KH Energa Toruń 2 Opóźnianie gry
49:58 Chvanchikov Andrei KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:17 Feofanov Yegor KH Energa Toruń 2 Uderzenie kijem
59:51 Kalan Luka Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 31 30 1 96
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Raitanen Lassi 0 1 1 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 0 0 2
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 1 0 1 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 0 1 1 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 2
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
96 Garshin Semen 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 1 1 2 0
91 Orekhin Daniil 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kusak Patryk 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 2
14 Prusak Adrian 0 0 0 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 59:34 28 26 2 92
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 0
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Smirnov Artyom 0 0 0 0
26 Rancevs Lauris 0 0 0 2
9 Feofanov Yegor 0 0 0 2
8 Sergushkin Denis 0 0 0 0
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 1 1 0
12 Bondaruk Gleb 0 0 0 2
75 Chvanchikov Andrei 0 0 0 2
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
86 Olkinuora Alex 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 1 0 1 0
36 Saloranta Ville 0 1 1 0