5:4 d.

(0:2, 2:1, 2:1, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupanćić

  • Wynik:

    5:4 d. (0:2, 2:1, 2:1, 1:0d)

  • Data:

    02.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:50

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik, Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Moszczyński, Michał Gerne

  • Widzów:

    500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:14 EQ

Pretnar Klemen Kalan Luka, Garshin Semen

0:2 17:38 EQ

Helenius Jere Orekhin Daniil, Da Costa Teddy

1:2 28:06 +1

Brynkus Sebastian Gula Jiri, Saur Jakub

2:2 35:23 EQ

Csamango Stephan Widmar Joseph, Musioł Dawid

2:3 38:11 EQ

Przygodzki Martin Sherbatov Eliezer, Bezuska Peter

3:3 54:08 EQ

Franek Tomas Jezek Ales, Nejezchleb Richard

4:3 56:57 EQ

Tiala Taavi Brynkus Sebastian

4:4 57:30 EQ

Kalan Luka Pretnar Klemen, Zatko Miroslav

5:4 63:00 +1

Jezek Ales Franek Tomas

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:11 Gula Jiri Comarch Cracovia 2 Opóźnianie gry
15:00 Brynkus Sebastian Comarch Cracovia 2 Wysoki kij
25:47 Dudas Martin Comarch Cracovia 2 Zahaczenie
27:00 Zatko Miroslav Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:00 Orekhin Daniil Re-Plast Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
32:38 Pretnar Klemen Re-Plast Unia Oświęcim 2 Rzucenie na bandę
32:38 Pretnar Klemen Re-Plast Unia Oświęcim 10 Kara za niesportowe zachowanie
49:04 Raitanen Lassi Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
61:40 Da Costa Teddy Re-Plast Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie

Składy

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
53 Kowalówka Robert 63:00 39 35 4 89
1 Hebda Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Gula Jiri 0 1 1 2
33 Saur Jakub 0 1 1 0
16 Tiala Taavi 1 0 1 0
14 Nemec Erik 0 0 0 0
71 Brynkus Sebastian 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Dudas Martin 0 0 0 2
19 Gutwald Michal 0 0 0 0
88 Franek Tomas 1 1 2 0
90 Jezek Ales 1 1 2 0
10 Nejezchleb Richard 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Musioł Dawid 0 1 1 0
44 Szurowski Damian 0 0 0 0
95 Kapica Damian 0 0 0 0
28 Widmar Joseph 0 1 1 0
94 Csamango Stephan 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Gosztyła Patryk 0 0 0 0
11 Dziurdzia Antoni 0 0 0 0
81 Bezwiński Mateusz 0 0 0 0
84 Drzewiecki Filip 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 63:00 26 21 5 80
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 1 1 2
7 Pretnar Klemen 1 1 2 12
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
93 Kalan Luka 1 1 2 0
96 Garshin Semen 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 1 1 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 0 1 1 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
33 Raitanen Lassi 0 0 0 2
10 Helenius Jere 1 0 1 0
77 Da Costa Teddy 0 1 1 2
91 Orekhin Daniil 0 1 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0