2:1 d.

(0:1, 0:0, 1:0, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Katowice

  • Trener GKS Katowice:

    Piotr Sarnik

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupancic

  • Wynik:

    2:1 d. (0:1, 0:0, 1:0, 1:0d)

  • Data:

    25.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:45

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek, Robert Długi

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Kucharewicz, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    350

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 18:36 EQ

Luza Patrik Glenn Ryan, Helenius Jere

1:1 46:22 EQ

Stoklasa Filip Starzyński Filip

2:1 61:21 EQ

Starzyński Filip Kruczek Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:55 Cunik Matej GKS Katowice 2 Zahaczenie
16:51 Kowalówka Sebastian Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:13 Simboch Juraj GKS Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:48 Helenius Jere Re-Plast Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
33:12 Zatko Miroslav Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
38:53 Pretnar Klemen Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
41:30 Fraszko Bartosz GKS Katowice 2 Wysoki kij
41:30 Fraszko Bartosz GKS Katowice 2 Wysoki kij
49:43 Rohtla Jesse GKS Katowice 2 Atak kijem trzymanym oburącz
50:34 Zatko Miroslav Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:23 Adamus Mateusz GKS Katowice 5 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
57:23 Adamus Mateusz GKS Katowice 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
58:51 Franssila Miika GKS Katowice 2 Atakowanie z tyłu
58:51 Franssila Miika GKS Katowice 10 Kara za niesportowe zachowanie
61:00 Trandin Alexei Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie

Składy

GKS Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Simboch Juraj 61:21 35 34 1 97
21 Miarka Maciej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Franssila Miika 0 0 0 12
4 Krawczyk Oskar 0 0 0 0
10 Fraszko Bartosz 0 0 0 4
11 Rohtla Jesse 0 0 0 2
19 Wanat Dariusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Kruczek Maciej 0 1 1 0
74 Cunik Matej 0 0 0 2
92 Michalski Mateusz 0 0 0 0
18 Pasiut Grzegorz 0 0 0 0
88 Krężołek Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wajda Patryk 0 0 0 0
5 Andersons Janis 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
26 Starzyński Filip 1 1 2 0
90 Stoklasa Filip 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
97 Skrodziuk Szymon 0 0 0 0
91 Paszek Kamil 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 25

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 61:21 31 29 2 93
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 0 0 4
7 Pretnar Klemen 0 0 0 2
10 Helenius Jere 0 1 1 2
93 Kalan Luka 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 1 1 0
24 Luza Patrik 1 0 1 0
13 Sherbatov Eliezer 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 2
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
77 Da Costa Teddy 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 2
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
96 Garshin Semen 0 0 0 0