Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef Dobos

  • Goście:

    TMH Tempish Polonia Bytom

  • Trener TMH Tempish Polonia Bytom:

    Tomasz Demkowicz

  • Wynik:

    1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

  • Data:

    2016-10-09

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    19:25

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa

  • Sędzia liniowy:

    Robert Długi, Mateusz Niżnik

  • Widzów:

    1200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:49 EQ

Bułanowski Łukasz Kasperlik Martin, Kysela Daniel

1:1 25:44 +1

Kozłowski Tomasz Wanacki Jakub

1:2 37:06 +1

Salamon Błażej Kowalówka Adrian, Kozłowski Tomasz

1:3 46:03 EQ

Salamon Błażej Przygodzki Martin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:40 - KS Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
07:43 Pastryk Tomasz TMH Tempish Polonia Bytom 2 Zahaczenie
14:13 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Rzucenie na bandę
18:24 Wanacki Jakub TMH Tempish Polonia Bytom 2 Zahaczenie
18:48 Bułanowski Łukasz KS Unia Oświęcim 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
18:48 Bułanowski Łukasz KS Unia Oświęcim 10 Kara za niesportowe zachowanie
24:51 Bezuska Peter KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
29:46 Wanacki Jakub TMH Tempish Polonia Bytom 2 Atakowanie ciałem - natarcie
30:26 Kartoshkin Maxim TMH Tempish Polonia Bytom 2 Opóźnianie gry
31:16 Przygodzki Martin TMH Tempish Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
35:51 Kasperlik Martin KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie
40:55 Działo Michał TMH Tempish Polonia Bytom 2 Opóźnianie gry
43:52 Bordowski Richard TMH Tempish Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:52 Bordowski Richard TMH Tempish Polonia Bytom 10 Kara za niesportowe zachowanie
50:59 Salamon Błażej TMH Tempish Polonia Bytom 2 Wysoki kij

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 26 23 3 88
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Vosatko Lubomir 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 0 0 2
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
7 Danecek Jan 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Kysela Daniel 0 1 1 0
69 Bułanowski Łukasz 1 0 1 12
55 Tabacek Peter 0 0 0 0
16 Haas Radim 0 0 0 0
82 Kasperlik Martin 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 0
79 Graca Daniel 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Koczy Wojciech 0 0 0 0
17 Szewczyk Maciej 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
5 Budzowski Artur 0 0 0 0

TMH Tempish Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Landsman Filip 60:00 35 34 1 97
41 Witkowski Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Działo Michał 0 0 0 2
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
89 Bordowski Richard 0 0 0 12
97 Kartoshkin Maxim 0 0 0 2
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 1 1 4
28 Kowalówka Adrian 0 1 1 0
11 Troshin Vladislav 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
10 Przygodzki Martin 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 2
18 Kozłowski Tomasz 1 1 2 0
91 Słodczyk Marcin 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 2 0 2 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
16 Wieczorek Artur 0 0 0 0
95 Wąsiński Karol 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0
1.8