OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    TME ŁKH Łódź

  • Trener TME ŁKH Łódź:

    Yury Ziankou

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (MHL)

  • Trener KH Polonia Bytom (MHL):

    Mariusz Puzio

  • Wynik:

    3:7 (1:0, 1:3, 1:4)

  • Data:

    13.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:30

  • Sędzia główny:

    Rafał Noworta

  • Sędzia liniowy:

    Zachariasz Kadela, Jakub Śreniawski

  • Widzów:

    60

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:02 EQ

Kułak Marcin Janiszewski Patryk, Antanovivch Mikita

2:0 22:32 EQ

Antanovivch Mikita Ziankou Yury

2:1 28:48 +1

Bryk Krzysztof Matusik Patryk, Płachetka Marcin

2:2 31:59 +1

Zawiła Dawid Matusik Patryk

2:3 36:32 -1

Wąsiński Karol Bajon Piotr

2:4 50:51 EQ

Cuber Klaudiusz Bryk Krzysztof

2:5 53:27 +1

Zawiła Dawid Dybaś Łukasz, Bajon Piotr

3:5 55:20 EQ

Witczak Arkadiusz Ziankou Yury

3:6 55:35 EQ

Bodora Aleksander Dybaś Łukasz, Wąsiński Karol

3:7 58:14 +2

Wcisło Tomasz Faska Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:10 Borowiak Adam KH Polonia Bytom (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
15:53 Szymik Daniel KH Polonia Bytom (MHL) 2 Spóźniony atak ciałem
23:32 Moruha Kostiantyn TME ŁKH Łódź 2 Atak kijem trzymanym oburącz
28:11 Antanovivch Mikita TME ŁKH Łódź 2 Trzymanie
31:49 Antanovivch Mikita TME ŁKH Łódź 2 Wysoki kij
36:16 Bryk Krzysztof KH Polonia Bytom (MHL) 2 Zahaczenie
37:39 Wicher Sebastian KH Polonia Bytom (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
41:08 Baisarovych Volodym. TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:51 Kubiak Mateusz TME ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
51:33 - TME ŁKH Łódź 2 Opóźnianie gry
56:49 Baisarovych Volodym. TME ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
58:00 Antanovivch Mikita TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

TME ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
26 Hiukka Karri 60:00 61 54 7 88
1 Klysh Danylo 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Kazakevich Yahor 0 0 0 0
49 Tsyran Ivan 0 0 0 0
10 Kubiak Mateusz 0 0 0 2
99 Stryzhanok Yauheniy 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Matuszewski Piotr 0 0 0 0
32 Ziankou Yury 0 2 2 0
88 Witczak Arkadiusz 1 0 1 0
87 Antanovivch Mikita 1 1 2 6
11 Maskaliou Aliaksei 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Kowalski Bartosz 0 0 0 0
27 Baisarovych Volodym. 0 0 0 4
95 Polak Franciszek 0 0 0 0
9 Lewy Tymoteusz 0 0 0 0
97 Węgrzynowski Daniel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Matuszewski Antoni 0 0 0 0
5 Kułak Marcin 1 0 1 0
15 Janiszewski Patryk 0 1 1 0
86 Moruha Kostiantyn 0 0 0 2

KH Polonia Bytom (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:00 19 17 2 89
30 Kraus Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Matusik Patryk 0 2 2 0
10 Borowiak Adam 0 0 0 2
21 Bryk Krzysztof 1 1 2 2
15 Wróblewski Dawid 0 0 0 0
12 Płachetka Marcin 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Szymik Daniel 0 0 0 2
8 Bodora Aleksander 1 0 1 0
19 Dybaś Łukasz 0 2 2 0
6 Wcisło Tomasz 1 0 1 0
9 Bajon Piotr 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Zawiła Dawid 2 0 2 0
4 Cuber Klaudiusz 1 0 1 0
13 Wąsiński Karol 1 1 2 0
16 Wicher Sebastian 0 0 0 10

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Faska Adam 0 1 1 0