Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM):

    Piotr Majewski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    16:0 (6:0, 5:0, 5:0)

  • Data:

    24.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    19:50

  • Sędzia główny:

    Wiktor Kolat, Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    70

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:26 EQ

Klich Michał Nowak Cyprian, Michalik Mateusz

2:0 05:40 EQ

Libricht Seweryn

3:0 09:58 EQ

Pytel Łukasz Klich Kamil

4:0 13:06 EQ

Michalik Mateusz Klich Michał, Nowak Cyprian

5:0 18:33 -1

Michalik Mateusz Nowak Cyprian, Klich Michał

6:0 18:54 -1

Nowak Cyprian Klich Michał, Michalik Mateusz

7:0 25:39 EQ

Rech Wojciech Pytel Łukasz

8:0 25:52 EQ

Michalik Mateusz Klich Michał

9:0 26:09 EQ

Klich Michał Michalik Mateusz

10:0 30:39 +1

Nowak Cyprian Michalik Mateusz, Klich Michał

11:0 33:57 EQ

Libricht Seweryn Pospiech Jakub

12:0 40:49 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał, Michalik Mateusz

13:0 46:28 EQ

Pospiech Jakub

14:0 52:47 EQ

Zapała Julian

15:0 57:22 EQ

Rech Wojciech Klich Michał, Michalik Mateusz

16:0 57:51 EQ

Otak Alan Klich Krzysztof

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:19 Sajnóg Bartosz UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:54 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
29:01 - KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Skowron Wiktor 30:00 0 0 0 0
1 Koziarski Filip 30:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pospiech Jakub 1 1 2 0
3 Sajnóg Bartosz 0 0 0 2
24 Pytel Łukasz 1 1 2 0
23 Ungrowski Maciej 0 0 0 0
16 Libricht Seweryn 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Mól Julian 0 0 0 0
32 Rech Wojciech 2 0 2 0
25 Michalik Mateusz 3 6 9 0
17 Nowak Cyprian 3 3 6 0
20 Klich Michał 2 7 9 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Klich Krzysztof 0 1 1 0
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
8 Furmański Wojciech 0 0 0 0
6 Zapała Julian 1 0 1 0
87 Otak Alan 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Dybich Wojciech 0 0 0 0
9 Klich Kamil 0 1 1 0
19 Własiuk Marcin 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
52 Słoka Tobiasz 27:30 9 0 9 0
45 Stępowski Filip 32:30 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 0 0 0 0
97 Dziedzic Zuzanna 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0
13 Gawandtka Karolina 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0
54 Rusyn Denis 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Walczuch Anna 0 0 0 0
77 Klima Wiktor 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
33 Marchewka Jakub 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyszka Michał 0 0 0 0
21 Zając Nicholas 0 0 0 0
12 Turlajew Aleksander 0 0 0 0