Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻM):

    Łukasz Kulik

  • Goście:

    Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

  • Trener Akademia Młoda GieKSa (ŻM):

    Marcin Penczek

  • Wynik:

    13:3 (2:0, 5:2, 6:1)

  • Data:

    24.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:50

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Zarodkiewicz, Bartosz Schmidt

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    55

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:44 +1

Skoczylas Jakub Cichy Paweł

2:0 07:40 EQ

Skoczylas Jakub Cichy Paweł

3:0 21:41 EQ

Bytom Grzegorz Zakrzewska Małgorz.

4:0 21:52 EQ

Bytom Grzegorz Zakrzewska Małgorz.

5:0 28:02 EQ

Bensz Dawid

6:0 30:16 EQ

Bytom Grzegorz Zakrzewska Małgorz.

6:1 32:32 EQ

Adler Oliwier

7:1 33:52 EQ

Zakrzewska Małgorz.

7:2 35:34 EQ

Paprotny Dominik

7:3 42:53 EQ

Paprotny Dominik Konieczny Ksawery

8:3 45:30 EQ

Cichy Paweł Wojciechowski Bart., Skoczylas Jakub

9:3 45:44 EQ

Wróbel Weronika Zakrzewska Małgorz.

10:3 45:57 EQ

Zakrzewska Małgorz.

11:3 49:54 EQ

Cichy Paweł Świątkowski Jakub

12:3 52:32 EQ

Bytom Grzegorz Łukaszewski Igor, Świątkowski Jakub

13:3 58:50 EQ

Skoczylas Jakub Wojciechowski Bart.

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:32 Skrodziuk Kamil Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Opóźnianie gry
39:10 Paprotny Dominik Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
53:04 Świątkowski Jakub KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kirstein Igor 30:16 0 0 0 0
2 Mula Piotr 29:44 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Dzik Kamil 0 0 0 0
7 Świątkowski Jakub 0 2 2 2
8 Skoczylas Jakub 3 1 4 0
44 Cichy Paweł 2 2 4 0
31 Wojciechowski Bart. 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Jędruszczak Mikołaj 0 0 0 0
3 Łukaszewski Igor 0 1 1 0
42 Bytom Grzegorz 4 0 4 0
26 Zakrzewska Małgorz. 2 4 6 0
41 Wróbel Weronika 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bensz Dawid 1 0 1 0
30 Jaromin Wojciech 0 0 0 0
33 Malinowska Maja 0 0 0 0
39 Kolaczek Kalina 0 0 0 0
40 Lizak Daniel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Ptak Paweł 0 0 0 0
28 Wróbel II Szymon 0 0 0 0
37 Skawiński Szymon 0 0 0 0

Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Hildebrandt Mateusz 20:00 5 0 5 0
1 Koszyk Justyna 40:00 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Strzelczyk Szymon 0 0 0 0
21 Wilk Klaudia 0 0 0 0
12 Brzoskowski Igor 0 0 0 0
5 Krystek Jan 0 0 0 0
26 Węgrzyk Piotr 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Skrodziuk Kamil 0 0 0 2
10 Hennek Cezary 0 0 0 0
23 Pawiński Dominik 0 0 0 0
18 Adler Oliwier 1 0 1 0
25 Sulisz Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Orzechowski Krystian 0 0 0 0
16 Wróbel Filip 0 0 0 0
13 Paprotny Dominik 2 0 2 2
19 Galusek Ignacy 0 0 0 0
14 Konieczny Ksawery 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Cichy Patryk 0 0 0 0