Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Goście:

    KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM):

    Romuald Wróbel

  • Wynik:

    25:3 (12:0, 8:2, 5:1)

  • Data:

    24.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:20

  • Sędzia główny:

    Mateusz Kucharewicz, Paweł Zięba

  • Sędzia liniowy:

    X, X

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:44 EQ

Bochyński Piotr

2:0 02:10 +1

Janik Daniel

3:0 03:51 EQ

Łakwa Filip

4:0 06:11 EQ

Janik Daniel

5:0 07:05 EQ

Sobecki Wiktor

6:0 08:40 EQ

Kantor Igor

7:0 09:25 EQ

Nowak Wincent

8:0 12:05 -1

Bochyński Piotr

9:0 15:41 EQ

Sokół Mateusz

10:0 16:25 EQ

Janik Daniel

11:0 18:01 EQ

Kantor Igor

12:0 19:55 EQ

Stochmiałek Borys

13:0 20:54 EQ

Bochyński Piotr

14:0 25:16 -1

Marczyk Bartosz Stochmiałek Borys

15:0 27:12 EQ

Łakwa Filip

15:1 30:07 EQ

Gregorowicz Paweł

16:1 30:19 EQ

Janik Daniel

17:1 31:08 EQ

Stochmiałek Borys

18:1 32:23 EQ

Łakwa Filip

18:2 34:14 EQ

Kierepka Franciszek

19:2 37:12 EQ

Sokół Mateusz

20:2 39:34 EQ

Kościelniak Francisz. Łakwa Filip

21:2 40:56 EQ

Bochyński Piotr

22:2 41:06 EQ

Marczyk Bartosz

23:2 42:04 EQ

Harańczyk Adam

24:2 50:41 EQ

Bochyński Piotr

25:2 53:08 EQ

Bochyński Piotr

25:3 54:54 EQ

Rusinek Bartłomiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:30 Bojanów Martyna KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:13 - MOSM Tychy (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
13:14 Stochmiałek Borys MOSM Tychy (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:03 Sokół Mateusz MOSM Tychy (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:03 Sokół Mateusz MOSM Tychy (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Juszczyk Mikołaj 20:00 0 0 0 0
65 Zellner Jakub 40:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Bochyński Piotr 6 0 6 0
29 Harańczyk Adam 1 0 1 0
95 Kantor Igor 2 0 2 0
74 Kościelniak Francisz. 1 0 1 0
91 Plewnia Emil 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Skowroński Aleksand. 0 0 0 0
18 Sobecki Wiktor 1 0 1 0
45 Sokół Mateusz 2 0 2 4
69 Wołodźko Filip 0 0 0 0
14 Łakwa Filip 3 1 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Żuryński Tymoteusz 0 0 0 0
81 Bednarek Oliwier 0 0 0 0
97 Janik Daniel 4 0 4 0
33 Stochmiałek Borys 2 1 3 2
44 Nowak Wincent 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Bartosz 2 0 2 0

KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Panol Dominika 34:54 14 0 14 0
37 Wójcik Natalia 25:06 11 0 11 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Wajer Julia 0 0 0 0
40 Copa Nadia 0 0 0 0
47 Rusinek Bartłomiej 1 0 1 0
46 Gregorowicz Paweł 1 0 1 0
44 Rzepka Wojciech 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Wróbel Igor 0 0 0 0
8 Kierepka Franciszek 1 0 1 0
48 Furgoł Lena 0 0 0 0
33 Bojanów Martyna 0 0 0 2
49 Rojek Ewa 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Maciołek Antonina 0 0 0 0
45 Kasprzyk Jakub 0 0 0 0
50 Rakowska Nikola 0 0 0 0
20 Urban Mateusz 0 0 0 0
53 Morawska Laura 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Magiera Bartłomiej 0 0 0 0
51 Kolaczek Emil 0 0 0 0