Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻM):

    Zbigniew Wróbel

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM):

    Tomasz Majewski

  • Wynik:

    13:4 (3:2, 4:0, 6:2)

  • Data:

    24.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:30

  • Godzina zakończenia:

    17:00

  • Sędzia główny:

    Kamil Cieśla, Jarosław Syrek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:25 EQ

Wałęga Mateusz Galant Antoni, Maciejewski Damian

2:0 10:14 EQ

Wałęga Mateusz Galant Antoni, Sikora II Łukasz

2:1 11:25 EQ

Habrzyk Kacper

2:2 15:25 EQ

Wrześniak Aleksander

3:2 17:37 EQ

Wałęga Mateusz Galant Antoni

4:2 23:04 EQ

Nowak Dawid

5:2 32:55 EQ

Galant Antoni Wałęga Mateusz

6:2 33:34 EQ

Rzekanowski Aleksan.

7:2 36:35 -1

Sikora II Łukasz Galant Antoni

8:2 43:38 -1

Gigla Nikodem

8:3 44:45 +1

Habrzyk Kacper

9:3 45:04 EQ

Wałęga Mateusz Galant Antoni

10:3 46:36 +1

Nietrzebka Maksym. Nowak Dawid

11:3 47:49 EQ

Nowak Dawid

12:3 50:15 EQ

Zając II Jakub Jacak Wojciech

13:3 50:46 EQ

Gigla Nikodem

13:4 52:00 EQ

Kałwa Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:13 - JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
18:08 Urgacz Filip UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Uderzenie kijem
24:20 Habrzyk Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:04 Pacan Igor UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:51 Jacak Wojciech JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Przeszkadzanie
43:05 Nowak Dawid JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Przeszkadzanie
45:51 Białek Franciszek UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 40:00 2 0 2 0
11 Kucaj Marek 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Jasnos Kacper 0 0 0 0
17 Górny Paweł 0 0 0 0
35 Sikora II Łukasz 1 1 2 0
22 Wałęga Mateusz 4 1 5 0
24 Galant Antoni 1 5 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Jacak Wojciech 0 1 1 2
77 Woźniak Jan 0 0 0 0
10 Dylewski Olaf 0 0 0 0
44 Nietrzebka Maksym. 1 0 1 0
14 Kijas Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Maciejewski Damian 0 1 1 0
18 Rzekanowski Aleksan. 1 0 1 0
25 Gigla Nikodem 2 0 2 0
98 Zając II Jakub 1 0 1 0
15 Nowak Dawid 2 1 3 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Grzybek Alan 0 0 0 0
8 Zawolik Julia 0 0 0 0
33 Krzyształa Mateusz 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Olszyna Kamil 40:00 7 0 7 0
19 Jękot Szymon 20:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Zoń Marcel 0 0 0 0
35 Tutaj Paweł 0 0 0 0
25 Łasiński Ksawier 0 0 0 0
13 Wrześniak Aleksander 1 0 1 0
8 Mudyn Wiktor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Urgacz Filip 0 0 0 2
7 Śmigielski Aleksander 0 0 0 0
21 Habrzyk Kacper 2 0 2 2
16 Kałwa Michał 1 0 1 0
22 Kałwa Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pacan Igor 0 0 0 2
6 Domański Oliwier 0 0 0 0
24 Dyjas Ignacy 0 0 0 0
3 Białek Franciszek 0 0 0 2
14 Walotek Łukasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Czubała Konrad 0 0 0 0