Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻS):

    Michał Kupka

  • Goście:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    Marcin Słama

  • Wynik:

    27:1 (9:0, 6:1, 12:0)

  • Data:

    21.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:55

  • Sędzia główny:

    Patryk Roemisch, Patrycja Pirogowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:20 EQ

Bednarek Bartosz Lubczyk Mikołaj

2:0 03:50 EQ

Marczak Szymon Rzepka Jakub, Kosmęda Michał

3:0 04:36 EQ

Bulas Konrad Bednarek Bartosz

4:0 06:40 EQ

Bulas Konrad Gądzik Igor

5:0 07:38 EQ

Strojny Adrian Pluta Adrian

6:0 09:15 EQ

Bednarek Bartosz

7:0 10:08 EQ

Pluta Adrian Rzepka Jakub

8:0 11:20 EQ

Kosmęda Michał Marczak Szymon

9:0 12:43 EQ

Pol Mateusz Bulas Konrad

9:1 21:14 EQ

Chodubski Paweł

10:1 25:30 EQ

Bednarek Bartosz Kosmęda Michał

11:1 26:00 EQ

Bednarek Bartosz Gądzik Igor

12:1 28:52 EQ

Bednarek Bartosz Kosmęda Michał

13:1 36:17 -1

Kosmęda Michał Rzepka Jakub

14:1 36:58 EQ

Rzepka Jakub Kosmęda Michał

15:1 39:45 EQ

Bednarek Bartosz

16:1 40:30 EQ

Bednarek Bartosz Strzelec Karol

17:1 41:33 EQ

Kowalczyk Krystian Bulas Konrad

18:1 42:10 EQ

Bednarek Bartosz Lubczyk Mikołaj

19:1 42:21 EQ

Marczak Szymon Rzepka Jakub

20:1 42:47 EQ

Marczak Szymon

21:1 42:58 EQ

Pol Mateusz Strojny Adrian

22:1 46:46 EQ

Bulas Konrad Rzepka Jakub

23:1 48:14 EQ

Bednarek Bartosz

24:1 53:25 EQ

Kosmęda Michał Rzepka Jakub

25:1 53:43 EQ

Bednarek Bartosz

26:1 56:07 EQ

Kosmęda Michał Bednarek Bartosz

27:1 58:48 EQ

Kosmęda Michał Marczak Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
33:10 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
34:23 Pol Mateusz KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Atak kolanem
38:55 Kowalczyk Krystian KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Trzymanie
39:20 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Gra bez kasku

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kowalik Bartosz 30:35 1 0 1 0
2 Kirstein Igor 29:25 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Strojny Adrian 1 1 2 0
8 Strzelec Karol 0 1 1 0
66 Marczak Szymon 3 2 5 0
45 Bednarek Bartosz 10 2 12 0
51 Kosmęda Michał 5 4 9 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Gądzik Igor 0 2 2 0
14 Kowalczyk Krystian 1 0 1 2
21 Bulas Konrad 3 2 5 0
40 Rzepka Jakub 1 6 7 0
44 Pol Mateusz 2 0 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Lubczyk Mikołaj 0 2 2 0
67 Pluta Adrian 1 1 2 0

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Henc Adam 30:35 12 0 12 0
1 Matuła Karol 29:25 15 0 15 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 4
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Stępień Karol 0 0 0 0
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
24 Szybalski Bartosz 0 0 0 0
28 Hornik Adam 0 0 0 0
15 Olek Adam 0 0 0 0