Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻS)

  • Trener MOSM Tychy (ŻS):

    Beniamin Sławiński

  • Goście:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    Janusz Adamiec

  • Wynik:

    29:0 (15:0, 6:0, 8:0)

  • Data:

    21.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:10

  • Sędzia główny:

    Michał Żak, Łukasz Barutowicz

  • Sędzia liniowy:

    X, X

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:07 +1

Kędra Gabriel

2:0 00:16 EQ

Janik Jakub Majkowski Mateusz

3:0 02:07 EQ

Zimny Samuel

4:0 03:18 EQ

Matera Jan

5:0 05:39 EQ

Bagienko Adrian Majkowski Mateusz

6:0 07:24 EQ

Zimny Samuel Hoffmann Bartosz

7:0 08:01 EQ

Zimny Samuel

8:0 09:59 EQ

Majkowski Mateusz

9:0 11:08 EQ

Słomian Paweł Janik Jakub

10:0 12:31 EQ

Sroczyński Kacper

11:0 13:52 EQ

Matera Jan

12:0 15:44 EQ

Majkowski Mateusz

13:0 15:55 EQ

Majkowski Mateusz

14:0 16:35 EQ

Zimny Samuel

15:0 19:19 EQ

Majkowski Mateusz Janik Jakub

16:0 23:42 EQ

Wilczok Wojciech

17:0 24:19 EQ

Majkowski Mateusz Wilczok Wojciech

18:0 28:26 EQ

Majkowski Mateusz Janik Jakub

19:0 29:14 EQ

Tota Miłosz

20:0 32:53 EQ

Bagienko Adrian Janik Jakub

21:0 37:52 EQ

Janik Jakub Słomian Paweł, Majkowski Mateusz

22:0 42:07 EQ

Kawa Jan

23:0 43:10 EQ

Pyrskała Leon Tańczyk Wiktor

24:0 44:00 +1

Tota Miłosz

25:0 48:33 +1

Hoffmann Bartosz Tota Miłosz

26:0 49:19 EQ

Kawa Jan

27:0 51:29 EQ

Zimny Samuel

28:0 56:23 EQ

Zimny Samuel

29:0 59:41 EQ

Kawa Jan Zellner Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
34:46 Figiel Magdalena Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:54 Wesołek Dominika Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Zahaczenie
46:53 - Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:40 Wesołek Dominika Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:07 Figiel Magdalena Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnik Miłosz 30:53 0 0 0 0
39 Bochyński Mateusz 29:07 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Słomian Paweł 1 1 2 0
45 Wilczok Wojciech 1 1 2 0
11 Janik Jakub 2 4 6 0
44 Majkowski Mateusz 6 3 9 0
19 Bagienko Adrian 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Sroczyński Kacper 1 0 1 0
6 Tota Miłosz 2 1 3 0
87 Hoffmann Bartosz 1 1 2 0
57 Zimny Samuel 6 0 6 0
85 Zellner Maciej 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Matera Jan 2 0 2 0
61 Tańczyk Wiktor 0 1 1 0
7 Pyrskała Leon 1 0 1 0
15 Świerz Feliks 0 0 0 0
77 Kawa Jan 3 0 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Gabriel 1 0 1 0
16 Starowicz Arkadiusz 0 0 0 0
50 Majchrzak Mariusz 0 0 0 0
9 Paluch Dawid 0 0 0 0
8 Martinson Andrzej 0 0 0 0

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Szpakiewicz Karolina 60:00 29 0 29 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 0
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 4
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0
14 Hachuła Lena 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Mazur Małgorzata 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 0 0 0
8 Zyguła Julia 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Wierzbicka Marta 0 0 0 0
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
12 Prochowska Paulina 0 0 0 0
96 Kurpanik Dominika 0 0 0 0