0:5

(0:1, 0:3, 0:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Wynik:

    0:5 (0:1, 0:3, 0:1)

  • Data:

    18.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:45

  • Sędzia główny:

    Robert Długi, Mateusz Niżnik

  • Sędzia liniowy:

    Andrzej Nenko, Kamil Korwin

  • Widzów:

    500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 15:11 +1

Bondaruk Gleb Kalinowski Kamil, Shkodenko Yegor

0:2 23:18 EQ

Chvanchikov Andrei Smirnov Artyom, Saloranta Ville

0:3 29:20 -1

Shabanov Mikhail Feofanov Yegor

0:4 37:02 +1

Shabanov Mikhail Sergushkin Denis, Kozlov Dmitri

0:5 44:12 EQ

Smirnov Artyom Shabanov Mikhail, Sergushkin Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:46 Jezek Ales Comarch Cracovia 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:46 Kozlov Dmitri KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
12:37 Brynkus Sebastian Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
14:38 Saur Jakub Comarch Cracovia 2 Opóźnianie gry
19:10 Jezek Ales Comarch Cracovia 2 Spóźniony atak ciałem
20:00 Dudas Martin Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:22 Smirnov Artyom KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:06 Kamiński Łukasz Comarch Cracovia 2 Trzymanie
39:26 - KH Energa Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
40:28 Tiala Taavi Comarch Cracovia 2 Zbyteczna ostrość w grze
40:28 Kozlov Dmitri KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
42:28 Kozlov Dmitri KH Energa Toruń 2 Uderzenie kijem
46:48 Gula Jiri Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
48:00 Gutwald Michal Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
54:23 - Comarch Cracovia 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:27 Podsiadło Łukasz KH Energa Toruń 2 Uderzenie kijem
58:51 Skólmowski Bartosz KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
59:40 - Comarch Cracovia 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
48 Petrasek Michael 60:00 35 30 5 85
53 Kowalówka Robert 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Gula Jiri 0 0 0 2
33 Saur Jakub 0 0 0 2
16 Tiala Taavi 0 0 0 2
14 Nemec Erik 0 0 0 0
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Dudas Martin 0 0 0 2
19 Gutwald Michal 0 0 0 2
88 Franek Tomas 0 0 0 0
90 Jezek Ales 0 0 0 4
10 Nejezchleb Richard 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Musioł Dawid 0 0 0 0
44 Szurowski Damian 0 0 0 0
81 Bezwiński Mateusz 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 2
11 Dziurdzia Antoni 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Gosztyła Patryk 0 0 0 0
82 Yastrabau Kiryl 0 0 0 0
7 Augustyniak Igor 0 0 0 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 60:00 25 25 0 100
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 1 1 6
23 Shkodenko Yegor 0 1 1 0
12 Bondaruk Gleb 1 0 1 0
10 Kalinowski Kamil 0 1 1 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 2
22 Smirnov Artyom 1 1 2 2
44 Shabanov Mikhail 2 1 3 0
9 Feofanov Yegor 0 1 1 0
8 Sergushkin Denis 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
36 Saloranta Ville 0 1 1 0
75 Chvanchikov Andrei 1 0 1 0
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 2
86 Olkinuora Alex 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0